Õpetame praeguse ühiskonna ja järeltulevad põlved iseseisvalt mõtlema, ning tegutsema, kirjutab Martin Veltmann arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Tundub, et hetkel levinud maailmakord ja valitsemine vajab palju tublisid töökäsi, kes enamuses pigem mõtleks vähe ning täidaks ette määratud korraldusi. Unustatud on lihtsad talupojatarkused ja usutakse, mida autoriteedid ütlevad, mõtlevad või teevad.
Pisierakondadel peab olema plaan, kuidas oma erakonda hoida jätkusuutlikuna ja kasvada suuremaks. Ideega tuleb appi Toivo Ellakvere arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Omavalitsuste huvi ettevõtluse vastu tõuseb oluliselt, kui nende tulu panna otseselt sõltuma sealsest majandustegevuse aktiivsusest, kirjutab TalTechi emeriitprofessor Enn Listra arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Vajame uut postkapitalistlikku majandusmudelit, mis esitab väljakutse traditsioonilistele kapitalistlikele struktuuridele, kirjutab Anne Keldremaa arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Äripäeva raadio sisuturundussaade süveneb taksondusmaailma kiiretesse arengutesse. Saatejuht Tõnu Einasto vestleb kolme ala eksperdiga: Forus Takso tegevjuhi Tiit Isopi, Enefiti laadimistaristu ja partnersuhete juhi Robert Kutsari ning pikaajalise autoajakirjaniku Raivo Murdega.