Andres Haabu • 3. jaanuar 2018 kell 12:15

Hull nõudlus hübriidajamiga VW Golfi järele

Volkswagen Golf GTE.  Foto: Volkswagen

Uue hübriidajamiga Golf GTE ostja peab kannatust varuma, sest Volkswageni veebisaidi andmeil on GTE tellimused suure nõudluse tõttu ajutiselt peatatud, kirjutab väljaanne Car.

Volkswagen Golf GTE  Foto: Volkswagen

VW Golf GTE Suurbritannia mudelilehel olev sõnum teatab: “Pretsedenditust nõudlusest tekkinud pika tarneaja tõttu peatame ajutiselt Golf GTE ettetellimise.” VW teisi elektrisõidukeid, näiteks Passat GTEd ja e-Golfi, ei näi autoostjate suur huvi mõjutavat.

Uuendustega GTE pakub senisest odavamat hinda, paremat varustust ja samu stiiliuuendusi, nagu ka ülejäänud 7,5 põlvkonna Golfid.

3863 euro võrra eelkäijast odavam Golf GTE pakub ka paremat varustusastet GTE Advance, mis tähendab suuremaid rattaid ja puuteekraani, toonitud klaase ja istmesoojendust.

Masinat liigutab edasi kombinatsioon 148hobujõulisest 1,4-liitrisest turboga bensiinimootorist ja 75kilovatisest elektrimootorist, mis saavutavad koguvõimsuseks 201 hobujõudu.

Elektrimootori najal on sõiduulatuseks vaid 50 kilomeetrit, lisades bensiinimootori, saab sõita rohkem kui 800 kilomeetri kaugusele.

Hetkel kuum