Seppo Saario: lihtne ja odav viis raha teenimiseks

Seppo Saario kinnitusel ei ole börsidel edu saavutamiseks vaja suurt algkapitali.  Foto: Andras Kralla

Ligi 60 aastat börsidel tegutsenud legendaarne Soome investor Seppo Saario räägib intervjuus Äripäevale, kuidas väikeste summadega turgudel edu saavutada.

Ühtlasi kuuleb, mis on tema hinnangul parim kauplemisteemaline raamat ning mis talle endale lühiajalise kauplemise juures enim raskusi valmistab.

Seppo Saariot on kõigil fännidel peagi võimalik näha ka Tallinnas. Nimelt esineb juunis esimest korda Eestis professionaalne kaupleja ja maailma populaarseimate kauplemisõpikute autor Alexander Elder ning Seppo Saario räägib konverentsil, kuidas tema Elderi meetodeid praktikas kasutab.

Teadmisi jagavad kaks investeerimis- ja kauplemismaailma tippu, kel kahepeale kokku ligi 100 aastat börsikogemust. Samuti osaleb Saario päev hiljem Elderi ühepäevasel kauplemiskoolitusel. Mõlema ürituse kohta leiab rohkem informatsiooni siit.

Et kohtade arv on piiratud ja huvi ürituste vastu on väga suur, tasub kõigil huvilistel ennast registreerida võimalikult kärmelt.

20. mail ilmub Äripäeva raamatuklubi ja LHV koostöös eesti keeles Alexander Elderi tähtteos „The New Trading for a Living“.

Raamatut, konverentsi ja koolitust toetavad LHV ja Admiral Markets.

Hetkel kuum