• OMX Baltic−0,24268,95
 • OMX Riga−0,12924,93
 • OMX Tallinn−0,311 742,78
 • OMX Vilnius−0,06999,52
 • S&P 5001,085 564,41
 • DOW 300,3240 415,44
 • Nasdaq 1,5818 007,57
 • FTSE 1000,538 198,78
 • Nikkei 225−1,1639 599
 • CMC Crypto 2000,000,00
 • USD/EUR0,000,92
 • GBP/EUR0,001,19
 • EUR/RUB0,0095,69
 • OMX Baltic−0,24268,95
 • OMX Riga−0,12924,93
 • OMX Tallinn−0,311 742,78
 • OMX Vilnius−0,06999,52
 • S&P 5001,085 564,41
 • DOW 300,3240 415,44
 • Nasdaq 1,5818 007,57
 • FTSE 1000,538 198,78
 • Nikkei 225−1,1639 599
 • CMC Crypto 2000,000,00
 • USD/EUR0,000,92
 • GBP/EUR0,001,19
 • EUR/RUB0,0095,69

Arhiiv

Alustava ettevõtja A&O
Alustava ettevõtja A&O
Saatesari toob kuulajateni vajalikud teemad, millele peab mõtlema, kui on soov ettevõtlusega läbi lüüa. Juttu tuleb nii hea äriidee ära leidmisest, äri rahastamisest, ettevõtjale vajalike oskuste hankimisest, edukast müügist, seadustest ja maksudest ning paljust muust.
Argumenteeritud juhtimine
Argumenteeritud juhtimine
Saatest selgitab, kuidas argumenteeritud otsuseid võetakse suurema usaldusega vastu ning selline lähenemine otsuse tegemisele muudab otsused iseenesest kvaliteetsemaks.
Ärikliendid roolis
Ärikliendid roolis
Saates võtame päevakajalised logistika- ja transporditeemad pulkadeks lahti, et näidata ühe sektori senist arengut, hetkeolukorda, uusi tooteid ja lahendusi, kasvuvõimalusi, ohte ja suundumusi. Räägime valdkonna spetsialistidega ja kajastame erinevaid nägemusi. Saade on eetris kord kuus neljapäeviti kell 15.
Äritehnoloogia saade
Äritehnoloogia saade
Temaatiline saade on eetris kord kuus ja räägib tehnoloogia- ja digiteemadel, uudistest, teenustest, lahendustest, seadmetest ja muust selle valdkonnaga seotud teemadest laiemalt. Saade toob kuulajani ka kasulikke soovitusi ja infot. Saade on eetris kord kuus esmaspäeviti kell 13.
Arvude taga
Arvude taga
Saade vaatab ettevõtluse ja majanduse jaoks tähtsate näitajate sisse ning selgitab lahti, mida sealt välja lugeda saab. Saade on eetris kord kuus ja selle valmimist toetab statistikaamet.
Autosõbrad eetris
Autosõbrad eetris
Igakuises autosaates keskendume autonduse valdkonnale nii laiemalt kui ka praktilistelt külgedelt. Analüüsime Eesti autoturu hetkeseisu, tutvustame müügile jõudvaid uudismudeleid, toome esile päevakajalisi probleeme nii liikluses kui seadusandluses ning anname nõu erinevates autondust puudutavates küsimustes. Saadet juhivad aastakümneid autondusega tegelenud Äripäeva ajakirjanik Tõnu Tramm ning Tireman OÜ tegevjuht Hindrek Männik. Iga saates on ka üks saatekülaline. Saadet toetab Vianor Autokeskus.
Bürootöö infopunkt
Bürootöö infopunkt
Edendame ja arendame kontoris töötamist, et keskkond poleks kunagi inimese töölt lahkumise põhjuseks. Saates võtame luubi alla teemad, mis lihtsustavad nii töötaja kui tööandja igapäevast koostööd. Muu hulgas tuleb juttu dokumendihaldusest, keelenõust, ajajuhtimisest, etiketist ja firmaüritustest. Saade on eetris kord kuus neljapäeviti kell 15. Saadet juhib Elis Vaiksaar.
Coachiv juhtimine
Coachiv juhtimine
Eestis on ca 10 000 juhti läbinud coachingu koolituse, mõned neist näevad coachi karjääris isiklikku arenguperspektiivi, kuid suurem enamus ametit siiski ei vaheta. Coachiv juhtimine on uue aja liidriks kasvamise eeldus. Saatesarjas uurime, milliseid coachingu tehnikaid saab juht oma igapäevatöös kasutada, milliseid muutusi toob coachiv juhtimine organisatsioonis ja kuidas ehitada üles isetoimivaid meeskondi. Saatekülalised on Eesti tippjuhid ja professionaalsed juhtimiscoachid.
Delovõje ljudi
Delovõje ljudi
Äripäeva venekeelse sõsarlehe Delovõje Vedomosti eestikeelne saade, mis tutvustab kuulajatele põnevaid Eestis elavaid slaavi päritolu inimesi. Mõnusas vestlussaates käivad külas nii ettevõtjad ja tippjuhid kui ka põnevatel erialadel läbi löönud inimesed. Saade on eetris kord kuus kolmapäeviti kell 15.
Digipööre kaubanduses ja tööstuses
Digipööre kaubanduses ja tööstuses
Digimaailm areneb kiiresti ja võimalusi tuleb iga päevaga juurde rohkem, kui suudame tajuda. Kuidas selles olukorras teadlikke valikuid teha ja tempoga kaasas püsida? Saates toome kokku digitaliseerimiseksperdid ja ettevõtete juhid, kes jagavad oma kogemusi ning valdkonna värskeid uudiseid. Saade on eetris kord kuus neljapäeviti kell 12.
Edukad naised
Edukad naised
Toome kuulajateni naiste edulood: millised hoiakud, väärtused, otsused ja teod on neid lennutanud tippu? Milliseid omadusi peaksid edu ja rikkust soovivad naised eneses kasvatama?
See saade ei räägi võrdõiguslikkusest ega palgalõhest. Niisamuti ei imesta me selle üle, et naised on edu saavutanud, sest nii see peabki olema.
See saade on edukate naiste võimalus investeerida saavutatu tagasi ühiskonnale, jagades oma teadmisi ja kogemusi. Saade on eetris kord kuus reedeti kell 13.00. Saadet juhib Katariina Krjutškova.
Eetris on arvamusfestival
Eetris on arvamusfestival
Saatesari, mis tutvustab iga aasta augustis Paides toimuva Arvamusfestivali teemasid.
Eetris on Tallinna Ülikool
Eetris on Tallinna Ülikool
Saates käivad külas ülikooli teadlased ja erinevate erialade ettevõtlikud, edukad ning tuntud vilistlased. Kuulda saab nii ülikooli teadusvaldkondadest ja teadlaste igapäevatööst kui ka sellest, mida põnevat on korda saatnud Tallinna Ülikooli vilistlased. Saade on eetris kord kuus teisipäeviti kell 13.
Eetris on Tervisekassa
Eetris on Tervisekassa
Saatesarjas räägivad arstid ja praktikud tõsiste ja raskete haiguste ennetamise võimalustest, sõeluuringutest ning tervise hoidmisest.
Ettevõtjad Virtuaalkliinikus
Ettevõtjad Virtuaalkliinikus
Saade tervisemuredest ja nende lahendustest.
Ettevõtlusraadio
Ettevõtlusraadio
Ettevõtlusraadio eesmärk on tuua kuulajateni ärimaastikul tegutsejate lood, kogemused ja nõuanded, edendamaks ettevõtlust Eestis.
Saate on tootnud Investoriteliit.ee
Europarlamendi debatt
Europarlamendi debatt
Äripäeva ajakirjanike juhitud tulised debatid enne europarlamendi valimisi.
Fookuses on kindlustus
Fookuses on kindlustus
Saade vahendab kindlustusvaldkonna uudiseid, intervjuusid ja kasulikke nõuandeid. Räägime kindlustajate kogemustest ning kuulame erinevaid seisukohti ja arvamusi kindlustuse teemadel. Saates osalevad ettevõtjad, arvamusliidrid, juhid ja eksperdid.
Saadet toetab Eesti Kindlustusseltside Liit.
Fookuses: juhi areng
Fookuses: juhi areng
Saatesari keskendub Eesti juhtide arengule ja väljakutsetele – räägitakse sellest, millised on tänase juhi oskused ja omadused, et pidevalt muutuvas maailmas hakkama saada. Oma ala tippspetsialistid annavad nõu, kuidas saab kogenud juht ennast harida ja uusi kvaliteetseid teadmisi omandada. Tippjuhid jagavad omakorda enda isiklikke kogemuslugusid, kuidas nad on omandanud hariduse, mis on aidanud neil oma arengus suur hüpe edasi teha.
Ideest kasumini
Ideest kasumini
Iga Eesti ja maailmaturul läbi löönud toode või teenus on alguse saanud ühest seemnest - ideest. Millised säravad mõtted on toonud edu? Millised aga viinud hukatusse? Toome kuulajani õpetlikud ja kasulikud lood sellest, kuidas edukad Eesti ettevõtjad oma äriidee leidsid ja kuidas sellega laialt läbi lõid.
Imeline teadus
Imeline teadus
Raadiosaade teaduse imelistest saavutustest nii Eestis kui laias maailmas. Kaasahaaravad külalised juhivad kuulaja teaduse hämmastavasse maailma. Saade on kvaliteetne kuulamine kõigile, kes soovivad maailma paremini mõista. Saade on eetris kord kuus teisipäeviti kell 15. Saadet juhib ajakirja "Imeline teadus" toimetaja Madis Aesma.
Innovatsiooniminutid
Innovatsiooniminutid
Saatesari keskendub uuenduslikkusele – uutele asjadele, värskele mõtlemisele. Saadet juhivad uuendusportaali innovatiiv.ee toimetajad Villy Paimets ja Kirke Klemmer. Tegemist on Bonnier2B sisuturundussaatega.
Isemajandav Eesti (IME)
Isemajandav Eesti (IME)
Riigireformiteemaline saatersari Äripäeva raadio eetris kajastab riigi ja erasektori koostöövõimalusi ning –probleeme, arutleb riigi majandusliku ja haldusjuhtimise efektiivsuse parendamise võimaluste üle, riigile kuuluvate ettevõtete parema majandamise üle (sh. börsiletoomise võimalused), reformide vajalikkuse ning teostamise üle jne. Samuti lahatakse saates erinevaid valdkonnaga seotud otsuseid, uudiseid ja lahendeid.
Juhtimislabor
Juhtimislabor
Saade juhtidelt juhtidele, kus edukad juhid ja oma ala tipud jagavad kogemusi ja õppetunde, kuidas areneda paremaks juhiks. Igas saates tuuakse kuulajani väärt juhtimisalane teos Äripäeva kirjastuselt, mille sisu aitavad avada ja lahata teised kogenud juhid ja eksperdid. Saade on eetris kord kuus kolmapäeviti kell 15.
Kaubandusest ja meelelahutusest
Kaubandusest ja meelelahutusest
Saade räägib sellest, kuidas toimib tänapäeva moodne kaubanduskeskus ja kuidas ühendada kaubandus ja meelelahutus. Saadet toetab T1 Mall of Tallinn.
Kauplemise ABC
Kauplemise ABC
Sarjas keskendume kauplemisele: põhitõdede lahtirääkimisele, edukate kauplejate kogemustele ja praktilistele näpunäidetele. Räägime tehnilise analüüsi põhikriteeriumidest. Samuti fundamentaalsete sündmuste põhjal kauplemisest, konkreetsetest ostuideedest, kauplemispäevikust, hinnasihtide ja stoppide sisestamisest ning nende tagantjärgi analüüsimisest. Lisaks tuleb juttu kauplemisplaanide loomisest ja hindamisest ning kauplejate individuaalsest psühholoogiast. Saade on eetris kord kuus neljapäeviti kell 12.
Kinnisvarainvestori ABC
Kinnisvarainvestori ABC
Saade investorile, kes on huvitatud kinnisvarast. Räägime nii era- kui ka ärikinnisvarast, fondidest ja ettevõtetest. Vaatame üle selle investeerimisvaldkonna hetkeseisu ja tulevikuperspektiivid.
Kodanikualgatuslik riigireform
Kodanikualgatuslik riigireform
Ettevõtjate kodanikualgatus Riigireformi SA töötas välja riigireformi ettepanekud, et Eesti oleks hästi juhitud ja selge visiooniga ergas riik, mis teenib oma rahvast. SA loodud riigireformi kontseptsioon koosneb 11 peatükist, iga peatüki juures on 5-6 konkreetset uuendusettepanekut ja nad koonduvad kolme suurema teema ümber: seadusandlik võim ja esinduskogud; täitevvõim; kohtuvõim ja põhiseaduslikud institutsioonid. Saadetes tutvustavad ettepanekuid Tiit Pruuli, Kristel Urke, Jaan Pillesaar, Viljar Arakas, Alar Karis ja Rait Maruste.
Kõik aiandusest
Kõik aiandusest
Sari toob kuulajani parimad kogemused, trendid ja näpunäited ilus aia rajamiseks.
Kõik energiast ja säästmisest
Kõik energiast ja säästmisest
Sisuturundusliku saatesarja eesmärk on aidata nii ettevõtetel kui majapidamistel teha energiaga seonduvalt kaalutetud otsuseid ja valikuid ning soovitada energiasäästlikke lahendusi. Juttu tuleb ka innovatsioonist ja tulevikulahendustest.
Korras kinnisvara täna-homme
Korras kinnisvara täna-homme
Kinnisvara korrashoiu valdkond on lai, sinna kuuluvad koristusteenused, haljastus, erinevad hooldustööd ja haldustoimingud. Saate eesmärk on tuua inimesteni selle sektori arengusuunad ja probleemid, suurt rõhku pannakse kinnisvaraomaniku harimisele, sest otsused hoone korrashoiuks teeb just tema, olgu omanikuks riik, ettevõte või eraisik.
Saadet toetab Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liit.
Läbimurre Saksa eri
Läbimurre Saksa eri
Euroopa suurim ja olulisim turgu, Saksamaa, on ahvatlev ekspordi sihtriik. Saates kõlavad ettevõtete kogemuslood ja näpunäited, kuidas sinna edukalt müüa.
LEADELL Pilv: õigusest ja õiglusest
LEADELL Pilv: õigusest ja õiglusest
Saates arutavad advokaadid õiguse ja kohtupraktika üle: räägitakse juhatuse liikme vastutustest, tehingutest kinnisvaraga, riigihangetest ja paljust muust.
LINDEBERGi õigusraadio
LINDEBERGi õigusraadio
Saatesari räägib õigusteemadest, mis on olulised nii eraisikutele kui ka ettevõtjatele. Juttu tuleb näiteks kinnisvaratehingutest ja tööõigusest, aga ka saneerimisest ja pankrotimenetlusest. Praktilisi nõuandeid seadusega kooskõlas tegutsemisest jagavad advokaadibüroo eksperdid. Saade on eetris kord kuus kolmapäeviti kell 13.
Maksu- ja tolliamet annab nõu
Maksu- ja tolliamet annab nõu
Saatest saab teada, millised on parasjagu ettevõtjatele olulised maksuküsimused ja maksuseaduste muudatused ning kuidas nendega toime tulla. Saadet toetab maksu- ja tolliamet.
Meeskonnatöö ja üritused
Meeskonnatöö ja üritused
Kuidas korraldada meeldejäävaid sise- ja väliskommunikatsiooni üritusi ning koolitusi? Saates räägime, kuidas veeta rohkem aega looduses tehes põnevaid matkasid ja seiklusmänge. Saade on eetris kord kuus, teisipäeviti kell 10.00. Saadet toetavad üritusturundusfirma Frank Events ja seiklusfirma 360 KRAADI.
Metsamajanduse ABC
Metsamajanduse ABC
Metsamajanduse ABC on saade metsast, metsakinnistutest, metsa majandamisest, metsa investeerimisest, aga ka puidu- ja metsatööstusest laiemalt. 12-osaline aabits annab metsaomanikule juhiseid selle kohta, kuidas kõige paremini oma eesmärke täita ja milline on kõige õigem metsa majandamise viis Eesti näidete ja kogemuste põhjal.
Saadet toetab Timber.ee.
Mobiilne juhtimine
Mobiilne juhtimine
Mobiilne ehk interim-juhtimine tähendab teenust, kus väljastpoolt organisatsiooni palgatakse juht, kes viib ellu kokkulepitud tegevused ja muutused ning lahkub siis.
Saatesari toob kuulajateni praktilised kogemused, näpunäited ja soovitused interim-juhtimise teenuse pakkumisest ja kasutamisest ehk, millal on see vajalik, millised on siinsete ettevõtete kogemused selle kasutamisel ning mida need õpetasid teistele huvilistele.
Saatesarja foto autor Helloquence (Unsplash pildipangast).
Müügiminutid
Müügiminutid
Müügiminutite saates saab kiire inspiratsioonipuhangu müügiga seotud olulistel teemadel. Müügiteemalistel lugudel on võimalik silma peal hoida www.bestsales.ee.
Saadet toetab SpeakSmart.
Nordic Sustainable Economy
Nordic Sustainable Economy
Podcast series „Nordic Sustainable Economy“ reflects economic and societal interactions in the Nordic and Baltic region. Quite often so, talks around the importance and performance of economy center around interest rates, growth prospects, new products, services. As if these were primary values that define the health of economy. But there is so much more to economy than this. With the help of guests from abroad and Estonia we shall do the health check for economy to see if its foundations hold strong for building future-fit economy.
Podcastide sari „Nordic Sustainable Economy“ vaatleb majanduse ja ühiskonna koosmõju Põhja- ja Baltimaades. Majanduse tähtsuse ja toimimisega seotud arutelud keerlevad tihti intressimäärade, kasvuväljavaadete ning uute toodete ja teenuste ümber. Nagu need oleksidki põhiväärtused, mis määravad majanduse sooritusvõime. Majandus on siiski midagi palju enamat. Hoiame koos välismaiste ja Eesti saatekülalistega kätt majanduse pulsil, et uurida, kas selle vundament on tulevikumajanduse loomiseks piisavalt tugev. Sari on inglisekeelne.
Sari valmib koostöös Põhjamaade Ministrite Nõukoguga.