• Jaga lugu:

  Mässumeelne Evelin Võigemast: “Enam ma omale pähe astuda ei lase”

  Näitleja Evelin Võigemast rääkis saates “Edukad naised”, kuidas lõpetas lepinguid sõlmides järeleandmiste tegemise iseenda arvelt. Selleni on viinud tema tuline loomus ja emaks saamine.  

  Võigemast nentis, et temas on jätkuvalt annus mässumeelsust ja bravuurikust, ent see on karjääris kasuks tulnud. “Mul ei ole keeruline iseenda eest seista, mis puudutab minu tööaega ja lepingutingimusi.”

  Tema sõnul lähevad lepingud järjest detailsemaks selles osas, mida näitlejalt oodatakse näiteks turundamisel või kui pikk peaks olema võttepäeva pikkus. Kuna Eesti näitlejatel agente pole, tuleb endal välja kaubelda head tingimused ja koostada ajagraafik.

  Samuti märkis Võigemast, et emaks saades loobus ta mitmetest rollidest ja leidis seeläbi paremad pakkumised. Võigemast reetis ka saladuse ja jagas nõuandeid, kuidas laste kasvatamise kõrvalt edukat näitlejakarjääri teha.

  Lisaks rääkis Võigemast “Edukate naiste” saates, kuidas ta on iseendaga läbi aegade kehvasti läbi saanud, ent viimaks issendaga leppinud. Lisaks jutustas aastaid tagasi lahutatud näitleja, kuidas see valulik protsess teda isiklikult kasvatas.

  Võigemast kõneles ka sellest, kuidas käesolev kriis on tema rahakotile mõjunud, õpetanud teda raha säästma ja kuidas nad eksabikaasaga Priit Võigemastiga juhivad jätkuvalt koos ettevõtet Ecuba.

  • Edukad naised
  • 29.01.2021
  • KIIRUS:
  Mässumeelne Evelin Võigemast: “Enam ma omale pähe astuda ei lase”
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum