Raimo Ülavere • 16. jaanuar 2002 kell 16:33

AVISe aasta auto Ford Focus, parim automüüja Amserv Auto

AVIS Eesti kuulutas täna õhtul välja Avise aasta auto 2001, milleks osutus väike-keskauto Ford Focus ning AVISe aasta autodiiler 2001, mis anti teist aastat järjest üle ASile Amserv Auto.

AVIS Eesti tegevjuhi Mati Annuse sõnul tahavad nad selle preemia abil rõhutada, et mitte ainult uued mudelid ei vääri avalikkuse tähelepanu, vaid eeskätt just need, mis igapäevases kasutamises on oma headust tõestanud.

?Kui tavaliselt hinnatakse aasta auto kandidaate selle järgi, kui hea näeb auto välja ja millised on tema tehnilised näitajad, siis meie teeme otsuse selle järgi, kui hästi auto vastu on pidanud ja kui palju tema ülalpidamine rahakotti on mõjutanud,? nentis Annus.

Ford Focuse puhul tõi Annus esile harvaesinevaid rikkeid, mis ei sõltu kasutajast, samuti kõrget järelturu hinda, mis teeb auto omahinna kokkuvõttes üsna soodsaks. AVISe teenusliisingu arvukas autopargis on Focustel esinenuid üsna üksikuid rikkeid ja ühtegi olulist tüüpviga tema puhul ei ole ette tulnud, nentis Annus.

Aasta tagasi valis AVIS Eesti aasta autoks Toyota Corolla, mille puhul toodi samuti esile auto omadust kesta probleemideta hooldusest hoolduseni.

Lisaks kuulutas AVIS Eesti välja aasta autodiileri preemia, mille sai teist aastat järjest AS Amserv Auto. Amserv Auto eeliseks konkurentidega võrreldes on AVISe autopargi haldajate hinnangul eeskätt teeninduse kiirus ja töö kvaliteet ning varuosade probleemivaba saadavus. ?Isegi tellitud uued autod laekuvad kellajalise täpsusega ning mingeid probleeme pole meil selle firmaga kunagi ette tulnud,? lausus Annus.

Hetkel kuum