Raimo Ülavere • 2. september 2002 kell 8:20

Reval Hotel Lietuva tegevjuhiks sai Juha Mähönen

Reval Hotelligruppi kuuluva Reval Hotel Lietuva tegevjuhina töötab alates tänasest Juha Mähönen.

Mähöneni kelle esmasteks ülesanneteks on meeskonna komplekteerimine ja hotelli avamiseks ettevalmistamine. Praegu renoveerimisel olevas ja järgmise aasta mais Vilniuse südalinnas uksed avavas Reval Hotel Lietuvas saavad tööd 150 inimest.

Reval Hotel Lietuvasse tuleb peale renoveerimist 290 numbrituba, mis sobivad nii äri- kui puhkusereisijatele. Kõik 22-korruselise hotelli toad on varustatud uusima tehnikaga. Hotellis on 140-kohaline restoran ja lobby-baar 50-le inimesele ning tööd alustab kasiino. Lisaks toitlustus- ja puhkamisvõimalustele on hotelli planeeritud konverentside ja vastuvõttude korraldamiseks mõeldud kaasaegne konverentsikeskus. Multifunktsionaalsed ja moodsa tehnikaga varustatud konverentsiruumid mahutavad kuni 1000 inimest. Suurimas saalis on kohti 400-le inimesele ja väiksemates kuni kaheksale inimesele.

Reval Hotels (www.revalhotels.com) on Baltimaade üks suuremaid hotellikette, kes opereerib hetkel nelja hotelli Tallinnas ('Reval Hotel Olümpia', 'Reval Park Hotel Casino', 'Reval Hotel Central' ja 'Reval ExpressHotel') ning kaht hotelli Riias ('Reval Hotel Latvija' ja 'Park Hotel Ridzene'). Järgmise aasta mais avab Vilniuses uksed hotelliketile kuuluv Reval Hotel Lietuva, mille renoveerimistöödega alustati käesoleva aasta juunis. Reval Hotelligrupi eelmise aasta käive oli 262, 3 miljonit krooni ja puhaskasum 39,3 miljonit krooni. Hotelligrupis töötab kokku 700 inimest.

Hetkel kuum