26. märts 2004 kell 13:32

Tallinki kassadest saab Peterburi reisi jaoks Vene viisa

Tallinki kassades saab sisse anda Venemaa turismiviisa taotluse ning vormistada reisikindlustuse, teatas ettevõte.

Seoses Helsingi-Peterburi-Tallinn laevaliini avamisega saab kolmes Tallinki piletimüügikassas sisse anda ka reisi jaoks vajaliku turismiviisa taotluse ning vormistada reisikindlustuse.

Tallinki turundusjuhi Tiina Manderi sõnul soovib ettevõte teha viisade saamise oma klientide jaoks võimalikult mugavaks. 'Meie idee on pakkuda kliendile kogu paketti, et ta saaks ühe partneriga suheldes taotleda nii viisa kui osta reisi,' sõnas Mander.

Nädalase kehtivusega turismiviisade hinnad algavad alates 310 kroonist, gruppidele alates 260 kroonist ning lastele alates 100 kroonist. Seoses ühinemisega Euroopa Liiduga võib viisa kallineda.

Ühekordse sisenemisloaga Vene Föderatsiooni turismiviisa vormistamiseks on vajalik pass, üks foto, tervisekindlustus kehtivusega kogu viisa perioodile, töökoha ja ameti andmed, koduse aadressi ja viisa kuupäevade andmed. Vajadusel vormistatakse viisasid ka teiste riikide kodanikele kui nad soovivad sõita Tallinki teenindataval liinil. Vormistatud viisa hakkab kehtima alates Peterburi jõudmise päevast ning reisijatel peab olema viisa ja reisikindlustus kogu maal viibimise ajaks.

Hetkel kuum