Ülo Toomsalu • 2. juuni 2005 kell 5:53

EPL: Laubre teeb Eesti laulud maailmas rahaks

Meelelahutusärimees Lauri Laubre on nüüdseks oma ärisid just nii palju kokku tõmmanud, et liigseid riske võtmata rahulikult kasumit teenida.

?Mõni aasta tagasi fikseerisime meeskonnaga üsna täpselt, millega edasi läheme. Need valdkonnad on Eesti ja Baltikumi muusikakirjutajate loomingu turustamine, muusika produtseerimine ja artistide manageerimine.

Saadav tulu võiks korvata aastaid tehtud investeeringud. Praegu meil laene enam põhimõtteliselt ei ole, kulud katame igapäevasest majandustegevusest,? rääkis Laubre Eesti Päevalehele.

?Ka kontsertide korraldamisega tahame edasi tegeleda, sest aastatega on maailmas tekkinud tõsine lojaalsete suhete võrk, mida oleks lollus ära visata. Samas pole ma ise väga suur kontsertide korraldamise fanatt.?

Laubre sõnul teenib hea lugu raha elu lõpuni. ?Teiste hulgas esindame me näiteks Vaiko Eplikut, keda pean kõigi aegade parimaks laulukirjutajaks Eestis. Meil on asutatud tütarfirma Rootsis ja kohe-kohe loomisel ühistegemised taanlaste, sakslaste ja inglastega,? ütles Laubre.

?Usume, et lähemal ajal juhtub see, kus saame mõne staari plaadile või filmi mõne Eestis loodud hiti,? ütles Laubre.

Hetkel kuum