Tütarettevõtted ühinevad Q Varaga

20. detsember 2006, 12:28

Q Vara OÜ, OÜ Multi Metall Kinnisvara ja OÜ
Merona Group kirjutasid 13. detsembril alla ühinemislepingu, mille alusel
ühendatakse OÜ Merona Group ja OÜ Multi Metall Kinnisvara Q Vara OÜ-ga.

Ühendamise eesmärgiks on lihtsustada grupi struktuuri ning muuta see läbipaistvamaks, teatas ettevõte börsile.

Merona Group OÜ'le kuulub eramukruntideks jagatud maa Viimsi vallas, Pärnamäe külas, Kesk-Kaare teel. Kirsiaia nime kandev elamupiirkond on hetke turusituatsioonis üks väheseid terviklikke krundiarendusi Viimsis, kus on välja arendatud kõik kommunikatsioonitrassid ja rajatud tervikhaljastus. Kruntidel on kohene ehitusvalmidus koos elektri-, gaasi-, vee- ja kanalisatsioonitrassidega.

OÜ'le Multi Metall Kinnisvara kuuluvad kinnistud Rae vallas Tallinna ringtee ääres, millele arendatakse peamiselt laopindadest koosnev tööstuspark. Laopinnad, on suunatud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, kellele on oluline laopinna optimaalne suurus - laopind alates 360 ruutmeetrist. Tegemist on universaalse lahendusega kus on võimalik ühendada lao-ja kontoripinna asukoht. Laopindade kontseptsiooni välja töötamisel on oluliseks peetud uue väikseid halduskulusid.

Mõlema ettevõtte ühendamisel Q Vara OÜ'ga lähevad ühendatavate ettevõtete varad, õigused ja kohustused üle Q Vara OÜ'le alates ühinemise kandmisest äriregistrisse. Mõlema ettevõtte varasemad finantstulemused on konsolideeritud Q Vara OÜ konsolideeritud aruannetesse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. December 2006, 12:28
Otsi:

Ava täpsem otsing