7. jaanuar 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Sportlandi omanikud rajavad Viru keskusesse spordiklubi

"Viru keskus ei saa kunagi lõplikult valmis. Kuid üks tähtis etapp Viru keskuse jaoks on nüüd läbitud ja peagi avatav spordikeskus on kui täpp i-le," märkis Viru keskuse juhatuse liige Ants Vasar. "Tegemist on pigem kinnisvaraäriga kui spordiklubiäriga," märkis Vasar. Ta ei osanud kommenteerida, kui ruttu loodetakse investeeritud raha tagasi teenida.

Spordiklubide kett on sõlminud strateegilised koostöölepped Sportlandi ja Nikega. "Sportlandiga toimub tihe koostöö, kuna meie sihtrühmad paljuski kattuvad ning saame oma klientidele vastastikku pakkuda lisaväljundeid," ütles MyFitnessi juhatuse liige Raul Kinks. "Meie konkurendid on taseme poolest võib-olla Arigato, Arctic ja Coral, kuigi pakume erinevaid teenuseid. Meie klientideks on eelkõige ümberkaudsete kontorite inimesed," lisas Kinks.

Kalev Spa veekeskuse ja spordiklubi tegevjuhi Mati Bergi sõnul nemad uut Viru keskusesse kerkivat spordiklubi ei pelga, sest kliendid on neile lojaalsed.

"Ma arvan, et meil on oma kindel klientuur olemas, pakume lisaväärtusena ka ujula võimalusi. Loomulikult oleme konkurendid, kuid inimesed on meiega harjunud ja rahul," rääkis Berg.

Viru keskusesse kerkiva spordiklubi MyFitness suurimateks konkurentideks peab ta lisaks Kalevile Reval-Sporti ja Planet Sporti.

"Oleme sellest tulekust teadlikud olnud. Teame, et klubi vahetamisest meie kliendid ei mõtle," märkis Berg.

Üldiselt arvas ta, et spordiklubidel läheb Eestis kenasti.

"Minu arvates läheb praegu aina paremini, inimesed on hakanud rohkem sportima, mingi aeg see polnud ju nii populaarne," lisas Berg.

Uuele spordiklubile ennustab Berg pikka iga. "Ma arvan, et see klubi elab päris pikalt, saab korralikuks klubiks. Kliente tuleb aina juurde, kui vaatame näiteks asustatust," märkis Berg ning lisas, et praegu mahuvad kõik klubid turule kenasti ära.

Autor: Kaisa Tahlfeld

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas
Aadress:
Telefon:
E-post:

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt