Reedel stardib Starmani reklaamivaba kanal

Mariliis Pinn 20. veebruar 2008, 14:28

Uue eestikeelse telekanali Neljas TV
esimesed saated jõuavad televaatajateni reedel, 22. veebruaril.

Täisprogrammiga alustatakse järgmisel esmaspäeval, 25. veebruaril. Neljas TV levib Starmani kaabel-TV pakettides ja maapealse leviga digitelevisiooni ZUUMtv võrgus ning on reklaamivaba, teatas Starman.

Neljas TV hakkab näitama programmi 24 tundi ööpäevas. Kava moodustavad meelelahutus- ja tõsielusarjad, filmid ja animatsioonid.

AS Starmani tegevdirektori Peeter Kerni sõnul soovib Starman kasvada lihtsalt programmide vahendajast oma klientidele olulist lisaväärtust pakkuvaks telekommunikatsiooni shy;ettevõtteks. „Taoline tendents on levinud kõikjal maailmas ja meil on väga hea meel olla Eesti turul esimesed, kes tulevad välja oma täiemahulise telekanaliga,“ selgitas Peeter Kern.

„Neljas TV eeliseks on kombinatsioon maailmas just praegu trendi loovatest telesarjadest ning pisut vanematest ennast tõestanud seriaalidest, mis Eesti turule varem jõudnud ei ole. Kuna oleme reklaamivaba, ei tule meil minna reitinguid püüdes kompromissidele kvaliteedi osas. Programmis leidub meelepärast igaühele, kuid oleme valinud saateid rohkem nooremale naisvaatajale mõeldes,“ rääkis kanali tegevjuht Ragnar Sass.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. February 2008, 14:44
Otsi:

Ava täpsem otsing