YIT ehitas Tartusse 60 miljonilise autokeskuse

Hille Tressum 01. aprill 2008, 12:46

YIT Ehitus ehitas Tartusse ligi 60 miljonit
krooni maksma läinud Toyota autokeskuse.

Uues, äsja valminud autokeskuses on kogupinda 4272 m2. AS Valoori, mis tegeleb nii Toyotate kui ka Lexuste müügiga, juhataja Vallo Jürisoo sõnul saab uues müügisalongis eksponeerida kuni 13 autot, mis on ligi kolm korda rohkem kui enne, teatas ettevõte.

YIT Ehituse juhatuse esimehe Priit Sauki sõnul on ettevõtte kogenud autokeskuste ehitaja.

„Oleme varem ehitanud kümmekond autokeskust, sealhulgas kaks Toyota autokeskust – ühe Tallinna ja teise Riiga, nüüd siis ka Valoori tellimisel Tartusse,“ lausus YIT Ehituse juhatuse esimees Priit Sauk.

„Uue autosalongi esimesel korrusel on müügisalong, klienditeenindusalad, autode hooldekeskus, ruumid kere- ja värvitöödeks, 500 m² suurune kasutatud autode salong, laopinnad ning kontoriruumid. Teisel korrusel on kontoriruumid, töötajate olmeruumid, rehviladu ja tehnilised ruumid,“ kirjeldas Sauk uut moodsat keskust.

Valoor juht Vallo Jürisoo sõnul langes valik just YIT kasuks just seetõttu, et ettevõte on kogenud moodsate autokeskuste ehitaja.

„Moodsatel autokeskustel on spetsiifilised nõudmised ehitisele ning seetõttu vajasime ehitamiseks kogenud partnerit .YIT Ehitus suutis täita kõik meie vajadused ja palved ka jooksvalt kvaliteetselt ja korralikult,“ sõnas Jürisoo.

Jürisoo sõnul on uue keskuse müügisaalis võimalik praeguse nelja auto asemel eksponeerida kolmeteist autot ehk kolm korda rohkem kui enne. „Saame pakkuda senisest kiiremat hooldusteenust, sest ka hooldusala on uues salongis suurem. Lisaks on uus esindus parem ka oma asukoha, parkimisvõimaluste ning laienenud teenustevaliku poolest,“ kiitis Jürisoo uut 57,4 miljonit krooni maksma läinud autokeskust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. April 2008, 12:44
Otsi:

Ava täpsem otsing