Saarlaste golfifirmas käärib vastasseis

Mariliis Pinn 10. oktoober 2008, 08:47

Saaremaa Golfi tegevjuhi Aivar Aru
lahtilaskmise suhtes on firma nõukogu teiste liikmetega eri meelt suurärimees
Tullio Liblik, kes enda väitel ei teadnud Aru vallandamisega lõppenud nõukogu
koosolekust ja on asjaga kursis vaid protokolli vahendusel.

“Golfiväljak on sündinud ja selle valmimist võib pidada Aivar Aru elutööks. Tema tegi oma tööd südamega ja suure hoolega,” vastas Tullio Liblik Oma Saare küsimusele, kas ta usaldab Aivar Aru.

Ka firma nõukogu esimees, abilinnapea Urmas Sepp kinnitas, et linn vaieldamatult tunnustab Aivar Aru tehtud tööd golfiväljaku valmimisel.

Kuid just usaldamatuse juhatuse liikme Aivar Aru vastu tõi vabastamise ajendina välja Toivo Alt, kes sai golfifirma nõukogu liikmeks tänavu juulikuus. Juba siis jõudsid Kuressaare võimuringkondadest välja jutud, et omaniku esindajad pole Aru tegevusega rahul.

Oma Saarele keegi asjaosalistest selliste seoste põhjuslikkust Aru vabastamisel oma nime all ei kinnitanud. Urmas Sepa kirjalikest vastustest Oma Saare küsimustele võib aga välja lugeda, et golfifirma senine juhtimine ei ole olnud päris linna huvides: “Kuressaare linn kui golfiväljaku suuromanik tunneb vastutust eelkõige linnaelanike ees ning teeb ka omanikuna otsuseid linnaelanike kui maksumaksjate huvidest lähtuvalt.”

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. November 2008, 08:44
Otsi:

Ava täpsem otsing