Koit Uus: sõprus ja äri ei saa omavahel hästi läbi

18. september 2009, 12:25

Olen üldiselt pannud elus tähele, et sõprus
ja äri ei saa omavahel hästi läbi, võib tekkida konflikte, lausub ettevõtja Koit
Uus Toomas Annuse persooniloo juurde kommentaari andes.

„Me puutume Toomasega pigem kokku tööväliselt. Ärialal ainult põgusalt. Olen üldiselt pannud elus tähele, et sõprus ja äri ei saa omavahel hästi läbi, võib tekkida konflikte. Tuttavad oleme me aga paarkümmend aastat juba," lausub Koit Uus, kes tegelikult peab ennast pigem Annuse sõbraks.

Toomas Annus jätab Uusi sõnul pealtnäha väga kaalutleva inimese mulje, kuid kui pinda veidi kraapida, siis tuleb välja impulsiivne ringiotsustaja ja muutja.

Ettevõtjate ühiseid koosviibimisi rattareisidel saadavad enamasti iroonilised naljad. „No mis mõtet muidu on kokku saada,“ naerab Uus. „Ta ei pilguta ise kunagi selle peale silmi, kui nende naljade objekt on ta ise või keegi meie hulgast. Pigem on see reegel. Ta oskab ka ise enda üle naerda,“ lisab ettevõtja.

Ettevõtja Koit Uus on tänavuses Äripäeva Rikaste TOPis kukkunud 49. kohale ja tema vara väärtuseks on 512 miljonit krooni. Möödunud aastal tõusis Koit Uus edetabelis 46. kohale ja tema vara väärtuseks hinnati toona 880 miljonit krooni. 2006. aastal oli ettevõtja aga hoopis 73. kohal ja tema vara väärtuseks hinnati siis 417,8 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. September 2009, 16:36
Otsi:

Ava täpsem otsing