Indrek Kald • 6. oktoober 2010 kell 6:59

Hardo Pajula ja Leev Kuum tutvustavad täna uusi prognoose

SEB ökonomist Hardo Pajula ning konjunktuuriinstituuti juhtivad Marje Josing ja Leev Kuum tutvustavad täna oma uusi majandusprognoose.

"Varakevadel Eesti majanduse pinnale tekkinud rohelised võrsed on vahepeal vett ja muud head-paremat, mida võrsetele vaja, juurde saanud ning sirgunud päris korralikuks kahekäiguliseks kosumiseks, kus välisnõudlusest sõltuvad harud liiguvad täiskäigul, samal ajal kui siseturule tootvad ettevõtted on kohalt vaevalt minema saamas," kõlab pressikutse SEB oktoobrikuise Ida-Euroopa majandusülevaade tutvustamisele.

SEB viimasest Ida-Euroopa majandusülevaatest on tänaseks möödunud üle poole aasta. "Kuivõrd eelmise kevadega võrreldes oleme vahepeal jälle veidi targemaks saanud, siis on meie majandusprognoos teinud läbi mõningase noorenduskuuri," kutsub Pajula ajakirjanikke kl 11 algavale üritusele.

Kell 14 algab aga majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis konjunktuuriinstituudi pressikonverents, kus instituudi direktor Marje Josing ja juhtivteadur Leev Kuum annavad ülevaate Eesti majanduse viimaste kuude arengutest ja prognoosi järgnevateks kuudeks.

Hetkel kuum