Alyona Stadnik • 15. märts 2011 kell 6:30

Tele2 Eesti uus juht on Mindaugas Ubartas

Tele2 Eesti senine juht Toomas Tiivel lahkub ametist 31. märtsil, tema asemele asub tööle alates 1. aprillist Mindaugas Ubartas.

Toomas Tiivel ütles kuu aega tagasi, et ta usub ja loodab, et uus juht tuleb ettevõtte siseselt. "Ma loodan, et meil on piisavalt võimekaid inimesi siin," märkis ta.

Eelnevalt juhtis Mindaugas Ubartas kuus aastat Tele2 Leedu müügi ja turunduse osakonda. “Tele2 jätkab Eestis juba välja kujunenud kursil, pakkudes parima hinnaga kvaliteetseid mobiilsideteenuseid,” sõnas Ubartas.

Tiiveli sõnul saab uus juht endale väga hea ettevõtte, kus on väga hea juhtkond.„Meil on väga ühtne ja hästi koostoimiv juhtkond,“ nentis ta.

Tele2 AB asepresident ning piirkonnajuht Niklas Sonkin tervitab Ubartast tema uues rollis Tele2 Eesti juhina ja  soovib kogu Eesti Tele2 tiimile edu tiheda konkurentsiga turul. "Samuti soovin tänada Toomas Tiivelit tema pikaajalise panuse eest Tele2 arendamisse,” sõnas Sonkin.

Tele2 juhatuse esimehe kohalt lahkuv Toomas Tiivel kavatseb kõigepealt puhata perega ja siis on avatud uue ettevõtte juhtimise pakkumistele.

Hetkel kuum