Mari Mets • 9. september 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Kiil ja Kaljurand jätkavad juhatuses

Täna õhtupoolikul kogunenud Tallinna Sadama nõukogu valis 17 kandidaadi seast ettevõtte juhatuse esimeheks Ain Kaljuranna ning liikmeks Allan Kiili.

Kandidaatide seast, kes saatsid Tallinna Sadama kaheliikmelisse juhatusse kandideerimiseks oma CV ning kirjutasid essee sellest, kuidas nad näevad sadamat 20 aasta pärast, olid Kiil ja Kaljurand parimad valikud, ütles Tallinna Sadama nõukogu esimees Remo Holsmer.

„Transiidi- ja logistikasektorist oli veel paar väga tugeva taustaga inimest. Perspektiivis kuluks nende panus sektorisse kindlasti marjaks ära, kuid nende nimesid ei saa ma kahjuks avalikustada,“ lisas ta.

Kokku laekus juhatuse liikme kohale 17 avaldust ning nõukogu valik nende seast oli Holsmeri kinnitusel igati üksmeelne. Tallinna Sadama juhatuse liikmed on ametis viis aastat.

Äripäev kirjutas eelmisel nädalal, et Allan Kiil valiti Tallinna Sadama juhatuse liikmena ka Läänemere Sadamate Organisatsiooni juhatuse aseesimeheks, kuigi Tallinnas oli jäänud uue juhatuse valimisteni veel vaid loetud päevad. Kui Kiili poleks uuesti Tallinna Sadama juhatusse valitud, oleks ta novembris tagasi kutsutud ka lühiajaliselt töölt Läänemere Sadamate Organisatsioonist.

Lisaks rääkis Holsmer, et juhatus andis tänasel nõukogu koosolekul ülevaate viimase kaheksa kuu majandustulemustest ning ka praami soetamisese protsessist.

„Jätkuvad läbirääkimised laevaehitajatega, et minna opereerimishankele Hiiumaa-Saaremaa ning mandri vahelisele liinile, mida korraldab majandusministeerium.“

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt