Koit Brinkmann • 5 oktoober 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lauri Laasile tehti nõukogu liikme koht

Lauri Laasi ja Arvo Sarapuu 2013.a kevadel Keskerakonna korraldatud meeleavaldusel majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi maja ees Harju tänaval.
Lauri Laasi ja Arvo Sarapuu 2013.a kevadel Keskerakonna korraldatud meeleavaldusel majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi maja ees Harju tänaval.   Foto: Raul Mee

Tallinna linnavalitsus suurendas Tallinna energiaagentuuri senist 12-liikmelist nõukogu veel ühe liikme võrra, määrates sinna kriminaalkorras karistatud endise riigikogu liikme Lauri Laasi.

Jõustunud kriminaalkaristuse tõttu riigikogust lahkuma pidanud Laasi asus selle aasta jaanuaris tööle Tallinna linnale kuuluvas ASis Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus arendusjuhina. Konkurssi sellele ametikohale ei korraldatud, sest abilinnapea Arvo Sarapuu kinnitusel seda tegema ei pidanud.

„See pole mingi „tiksuja“ amet, vaid reaalne töö ning seetõttu ma hindan teda. Näha on ka, et Laasit see teema huvitab,“ kiitis Sarapuu jaanuaris Laasi uut väljakutset.

Nüüd määras linnavalitsus Laasi ka Tallinna keskkonnaameti hallatava asutuse Tallinna energiaagentuur säästva energia nõukogu liikmeks. Selleks suurendati nõukogu ühe liikme võrra 13-liikmeliseks.

Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

Oled tellija, kuid ei pääse lugema?Vaata siia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt