Äripäev • 25. august 2017
Jaga lugu:

TS Laevade juhiks saab Jaak Kaabel

Jaak Kaabel (keskel) aastal 2014 Tallinna Sadama pressiüritusel.  Foto: Mihkel Maripuu, Postimees/Scanpix

Tallinna Sadama tütarfirma TS Laevad OÜ uueks juhatuse esimeheks saab Jaak Kaabel, kes on töötanud najandusministeeriumi lennundus-ja merendusosakonna juhatajana ja tegelnud parvlaevaühenduste arendamise ja planeerimisega, vahendas ERR.

Tallinna Sadama juhatuse esimehe Valdo Kalmu sõnul valiti Kaabel tänu tihedale kokkupuutele Eesti parvlaevaliikluse ja ettevõtlusega, samuti on tal merendusalane kõrgharidus - Kaablil on rahvusvahelise merendusõiguse magistrikraad Kaplinna ülikoolist, lisaks on ta käinud merendus-ja juhtimiskoolitustel. Kaabel on tegelenud ka ettevõtlusega, loetles ERR.

Juuni keskel välja kuulutatud konkursile TS Laevade juhi kohale esitas avalduse ligi 30 inimest ning koos personaliotsingufirma lisatud kandidaatidega oli kohasoovijaid kokku ligi 60.

Kaabel asub TS Laevad OÜ juhatuse esimehena ametisse 11. septembril.

TS Laevu juhtinud Kaido Padar hakkas juulis Eesti Talleksi juhatuse esimeheks ning ajutiselt juhtis sadama tütarfirmat juhatuse liige Mart Loik.

TS Laevad OÜ on Tallinna Sadam AS tütarettevõte, mille eesmärgiks on korraldada parvlaevaliiklust Saaremaa, Hiiumaa ja mandri vahel.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum