Ma olen noor ja terve inimene, mul on väike nohu ja kehatemperatuurgi on selline, mille peale perearst muidu ütleks, et see pole ju mingi palavik. Tunnen end nagu märtsis ikka, aga laborianalüüs kinnitas: ma olen nakatunud koroonaviirusesse, kirjutab Äripäeva ajakirjanik Kristel Härma.
- Kristel Härma. Foto: Andras Kralla
Nakatamisohtlikuna jõudsin ma käia kolm päeva tööl. Enesetunne oli nii hea, et koju jäämiseks põhjust pealtnäha polnud. Kui kolmapäeva õhtul ilmnes, et olin reede õhtul viibinud samas ruumis inimesega, kellel testiti koroonaviirus, hakkasid aga ärevusest käed värisema. Hommikul ei näidanud kraadiklaas palavikku, kuid suure muretsemise peale näitas see nüüd 37,3 kraadi. Käed värisesid edasi.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Majanduskriisidega kohanemisel on olnud edukamad need ettevõtted, kes on säilitanud usalduse ning tegutsenud läbimõeldult ja otsustavalt, kirjutab Pro Konsultatsioonide juhtimiskonsultant Mait Raava Äripäeva essees.
Mõned trendid jäävad meiega kauaks, mõned kaovad sootuks ja mõned muutuvad, kohanedes hetkeolukorraga. Ettevõtete keskkonna-, sotsiaalsed ja juhtimisstandardid (Environmental, Social and Governance – ESG) peavad muutuma, seda eriti seoses eelseisvate struktuursete muutustega poliitikas. Olukord näib olevat Trumpi tulekuga kardinaalselt muutunud, kuid tegelikult on muutused toimunud juba päris pikka aega.