Nordecon ehitab Vektor kinnisvaraarendusega koostöös luksuskortereid ja äripindu ka Tallinnas Pärnu maanteel.
Foto: Andras Kralla
Nordecon Betoon (brändinimi NOBE) ja kinnisvaraarendaja Invego sõlmisid töövõtulepingu Volta ja Kopli tänava nurgale arendatavasse ärikvartalisse, selgus börsiteatest.
Tallinna börsil noteeritud ettevõtetele annab kvaliteedimärgise audiitor. Täna nähakse probleeme mitmel rindel, näiteks Nordeconi majandusaasta aruandest vaatab vastu märkus, mis jätab õhku võimaluse, et üks Nordeconi bilansis kajastatud nõuetest on liiga optimistlikult hinnastatud. Samas võib kahtlane audiitor ka ise ettevõttele varju heita.
Investoritel tuleb seekord suu dividendidest puhtaks pühkida
Eelmisel aastal sai ehitusettevõte Nordecon 3,7 miljonit eurot puhaskahjumit, kuid ettevõtte juht Gerd Müller kinnitas, et nende eesmärk on aktsionäridele head dividenditootlust pakkuda.
Äripäeva raadio saates räägitakse Pärnumaast kui aastaringse äriturismi sihtkohast, mis ühendab töö ja puhkuse elamuslikul moel. Pärnu pole enam vaid suvepealinn, vaid kujunemas tõeliseks ärikuurordiks, kus ettevõtted leiavad sobiva keskkonna konverentside, koolituste ja meeskonnaürituste korraldamiseks.