Peatükid

Uus pulmamess toimub 17. novembril 2018 Tallinna lauluväljakul!

Pulmamess 11.11.2017
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180313/BOOK01/180319967/AR/0/AR-180319967.jpg

Miks me korraldame novembrikuus iga-aastast suurt üle-eestilist pulmamessi Tallinna lauluväljakul?

Tiia Tamberg
Pulmamessi peakorraldaja
www.pulmamess.ee

Ilmad on novembrikuus sügis-talvise näoga ja vinged tuuled sunnivad pead õlgade vahele tõmbama ning võib ju arvata, et ka inimestevahelised tunded on hakanud jahenema nagu kerisekivid lahti unustatud uksega leiliruumis.

Aga õige vastus on hoopis see, et novembrikuine pulmamess on ettevalmistus järgmise hooaja suvepulmadeks ning just detsembrikuu jõulude aegu toimuvad enamike noorpaaride suvepulmade kihlumised.

Eesti pulmamess on teadupärast nišimess, mis on suunatud otse sihtgrupile ja need on siis 2019. aasta ja ka osaliselt 2020. aasta uued noorpaarid.

Mess on üles ehitatud selliselt, et külastaja satub kohe peomaailma: uksel võtab vastu eriline peo aroom, punane vaip koos lavaga, kus esinevad katkematu joana terve päev erinevad muusikud.

Messi peakorraldajana tunnen siirast rõõmu, et messil osaleb igal aastal Tallinna perekonnaseisuamet, kes jagab selgitusi abielu avalduste kohta ja vastab lahkelt kõikvõimalikele küsimustele ,mis on seotud abiellumise toimingutega.

Pulmamessil on esindatud kõik valdkonnad alates sõrmustest, iluteenustest, pulmakleitidest, ülikondadest, pulmareisidest, ilutulestikust, pulmakorraldajatest, pulmalilledest, pulmakohtadest, kutsetest jne…

Esimese korruse nõuandetoas saavad noorpaarid head nõu, kuidas kihla- ja abielusõrmuseid valida, kuidas saada endale ikka see eriline pruudisoeng ja meik.
Värskelt trükist tulnud “Pulmaraamat” aitab nüüdsest noorpaaridel ise oma pulmad veatult korraldada.

Peosaalide lõhnaturundus aitab peosaalides luua erilise meeleolu. Saab nõu, kuidas valida pulmapeo kohta ning kuidas targalt vältida pulmakorralduses vigu ja palju muud.

Teise korruse laval toimuvad erinevad moedemonstratsioonid, noorpaaride avatantsu tantsuõpetused, esinevad erinevad ansamblid, tseremooniamuusikud jne...

 

2017. AASTA PULMAMESSI TAGASISIDE
Tallinna Perekonnaseisuameti juhataja Karin Kask

Olete taaskord ellu viinud toreda ja sisuka ürituse, mis väärib suurt tunnustust. Novembrikuus, mil õues oli pime ja ladistas vihma, oli koht, kus pakuti soojust ja silmailu paljude südametesse. Silmad särasid nii tegijatel kui ka tarbijatel ja see oli vahva.

 

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. March 2018, 13:59

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing