Alexela personalijuht: äärealadele värbamine on keeruline

  Saates “Minu karjäär” rääkis Alexela personalijuht Marjut Engelbrecht, milliseid väljakutseid praegune majanduslik olukord värbamisel pakub ning probleemidest äärealadele tööjõu leidmisega. 

  “On väga problemaatiline Eesti äärealadele töötajate leidmisega, kui päevas liigub kaks bussi: üks hommikul kell 6 ja teine õhtul kell 10. Tallinnas ja Harjumaal transpordi tõttu töötajate leidmisega probleeme ei ole, Ida-Virumaal või Lõuna-Eestis aga küll,” rääkis Engelbrecht. 

  Alexela personalijuht rõhutas, et Alexelas on töötajate värbamisel olulisel kohal väärtused. “Soovime leida inimesi, kes mõistavad meie eesmärke ning soovivad neid koos meiega saavutada. Sisemine sära on oluline,” kinnitas personalijuht ning tõdes, et töötajatega on neil hästi. 

  Saates räägiti ka töötajate rahulolust ning sellest, kuidas see mõjutab ettevõtte edukust. Engelbrecht tõi välja, et rahulolu kiirgavad töötajad on ettevõttele suureks väärtuseks ning selle saavutamiseks on oluline pöörata tähelepanu töökeskkonnale ja juhtimisele. 

  Saadet juhib Sigrid Hiis. 
  Fotol Alexela personalijuht Marjut Engelbrecht.

  • Minu karjäär
  • 06.11.2023
  KIIRUS:
  Alexela personalijuht: äärealadele värbamine on keeruline
 • Hetkel kuum