Hitachi Energy: tõelised ettevõtte väärtused kujunevad koos töötajatega ajas

  Vaimse tervise väärtustamisest, töökultuurist ja meeskonna ühtekuuluvustundest räägib saates “Minu karjäär” Hitachi Energy müügi raamatupidamise ja andmehalduse osakonna juht Liina Kaldas. 

  Vaimsest tervisest rääkides toob Kaldas toob esile oktoobrikuu, kus ettevõttes korraldati mitmekesiseid tegevusi küünalde valmistamise töötoast kuni stressi ja läbipõlemise ennetamise koolitusteni. "Eelkõige tuleb enda vaimse tervisega tegeleda ja endale tähelepanu pöörata," sõnab Kaldas ning lisab, et võtavad suure tunnustusena Peaasi.ee poolt saadud vaimse tervise eest hoolimise kuldmärki. 

  Kaldase sõnul pakub Hitachi Energy töökultuur vaheldusrikkust ja pidevaid väljakutseid. Tööprotsessid on mitmekesised. "Numbrid on alati reaalne asi, mitte kaootiline või käegakatsutamatu," selgitab Kaldas, miks talle ta töö meeldib ning lisab, et tema kogemusel on raamatupidaja töö ajas ainult populaarsemaks muutunud ning enam ei ole tegemist pelglalt numbrite vaid hoopis laiema valdkonnaga. 

  Küsimusele, mida Kaldas peab töötajate jaoks oluliseks karjääri alguses, rõhutas ta õiget suhtumist, loogilist mõtlemist ja soovi panustada. "Sära silmis on kõige tähtsam," ütleb Kaldas. Ta rõhutab ka juhi rolli olulisust panustades aega, oskusi ja teadmisi töötajate arendamisse. 

  Saadet juhib Sigrid Hiis. 
  Fotol Liina Kaldas. 

  • Minu karjäär
  • 13.11.2023
  KIIRUS:
  Hitachi Energy: tõelised ettevõtte väärtused kujunevad koos töötajatega ajas
 • Hetkel kuum