Mis käivitab auhinnatud turundusagentuure?

  Legendaarne kuldmunapidu on taas möödas ja parimad turundustööd ning agentuurid tunnustatud. Mis on auhindu võitnud agentuuride edu taga?

  Saate külalisteks on tänavused võitjad: viiendat aastat järjest aasta üritusturundusagentuuriks tunnistatud agentuuri Jolos partner ja tegevjuht Tanel Lillepalu ning teist aastat järjest aasta kommunikatsiooniagentuuriks pärjatud Hamburg & Partnerid partner ja tegevjuht Kristi Jõesaar.

  Saatekülalised avavad ukse aasta agentuuride igapäevaellu ning jagavad oma meeskonna traditsioone ja harjumusi. Näiteks selgitab Lillepalu, kuidas Jolose struktureeritud tööprotsessid aitavad vigu vältida ja kvaliteeti ühtlasena hoida. Jõesaar tutvustab tööpäeva hommikuid, mis algavad alati uudiste lugemisega.

  Räägime nende endi lemmikkampaaniatest ja suurimatest prohmakatest, natuke Furbydest ja ühtlasi aasta agentuuride nippidest loovuse käivitamiseks (ka esmaspäeva hommikul).

  Saadet juhib Keit Ausner.

  Fotol: Hamburg & Partnerid partner ja tegevjuht Kristi Jõesaar, Jolos partner ja tegevjuht Tanel Lillepalu ning saatejuht Keit Ausner. Allikas: Äripäev

  • Eetris on turundusuudised
  • 21.05.2024
  KIIRUS:
  Mis käivitab auhinnatud turundusagentuure?
 • Hetkel kuum