Äripäev • 11. jaanuar kell 8:00

Kümnendi tulusaim tehing, investor Toomase rekordi saladus ja maailma rabajad

Investor Toomase saated ja külalised pakkusid kuulajaile Toomase enda portfelli saladusi kui ka tippinvestoritte nippe ja soovitusi.  Foto: Raul Mee

Nende märksõnadega saab iseloomustada jaanuari esimese nädala kuulatumaid saateid Äripäeva Raadios. Siin on aasta alguse saadete ja intervjuude TOP5, mida tasub kuulata.

1. Investor Toomase tund: 10 aasta parim börsitehing.

Aasta esimeses saates "Investor Toomase tund" käisid külas legendaarsed investorid ja varasemad Äripäeva investorite TOPi liikmed Stefan Andersson ja Lauri Meidla, kes rääkisid sellest, milline on parim parim aktsia järgmiseks kümneks aastaks. Vestlust vedas Kaspar Allik.

Kuula saadet siit:

2. Lavajutud: mis vidin kordab lähiajal nutitelefoni triumfi?

Portaali Geenius toimetaja Henrik Roonemaa rääkis valitsevatest tehnoloogiatrendidest, uutest vidinatest ja sellest, kuidas need tulevikus hakkavad tarbijakäitumist mõjutama.

Kuula saadet siit:

3. Äripäev Eetris: Trumpi üllatusrünnakust Linnamäe kaitselahinguteni

Äripäeva ajakirjanikud Liina Laks, Ken Rohelaan ja Meelis Mandel rääkisid saates Lähis-Ida kriisi mõjust meile, börside algavast aastast, Eesti suletumaks muutumisest ja Eesti meediast.

Kuula saadet siit:

4. Investor Toomase tund: seni parima aasta saladus.

Ehkki Toomase portfell kerkis mullu rekordiliselt, päris rahule jääda ei saa. Mis tulemuse tõid ja kuhu jäi veel suurem kasv, rääkisid Indrek Mäe, Anu Lill, Liina Laks, Juhan Lang ja Kaspar Allik.

Kuula saadet siit:

5. Tööstusuudised eetris: kuidas saada aru, et läbipõlemine on lähedal?

Kogenud tööstusjuht ja nüüd koolitajana tegutsev Kristjan Rotenberg rääkis intervjuus Harro Puusillale nii vaimse tervise olulisusest, aga ka lihtsatest tööriistadest, mida igaüks saab oma heaolu parandamiseks kasutada.

Kuula saadet siit:

Kuulake Äripäeva raadiot Tallinnas ja Harjumaal 92,4 MHz, Tartus 97,7 MHz, Pärnus 91,9 MHz, Haapsalus 96,0 MHz, Saaremaal 101,7 MHz ja Ida-Virumaal 94,6 MHz.

Kuulamislingi ja nädala saatekava leiate siit.

Hetkel kuum