Skano moodulmööbel laseb kodu igal hetkel uuendada

Foto: sergeizjuganov.com
15. juuni 2018 • 5 min
Jaga lugu:

Kevad ja suvi on aeg, mis sunnib meid kõiki oma kodusid kriitilise pilguga hindama, suurpuhastust tegema ja sisustust värskendama. Paljudes peredes uuendatakse viimistlust, vahetatakse tekstiile ning paigutatakse ümber mööbliesemeid. Eelisseisus on siin need, kes on panustanud oma kodu sisustades moodulmööblile, mis võimaldab kas või igaks aastaajaks anda eluruumidele uue näo.

Üks mööbel, mitu nägu

Moodulmööbel annab lõputuid võimalusi luua erinevaid sisekujunduslahendusi kodu suuruse, stiili ja vajaduste järgi. Valides erinevaid viimistlusi ja kombinatsioone, on lõpptulemus kas aegumatu klassika või modernne ja skandinaaviapärane.

Kuna raamatukapid ja -riiulid on kokku pandavad erinevatest valmismoodulitest, siis on võimalik neist vastavalt soovile kujundada interjööri sobivaid komplekte ning hiljem on lihtne neid vajaduse järgi ümber kombineerida.

Nurgaelemendid annavad võimaluse eri seintes olevaid mooduleid liita ning aitavad mööblikujunduse tarbija soovidele vastavaks kohandada ja ruumi otstarbekalt kasutada. Raamatusõbrale on kindlasti määravaks klaasukse olemasolu, mis on konstrueeritud olemaks raamatutele kindlaks kaitseks tolmu eest. Mööbli montaaž kujutab endast lihtsalt elementide kokku tõstmist soovitud konfiguratsiooni. Elemendid tõstetakse üksteise peale või üksteise kõrvale ning neid saab hiljem vajadusel ümber tõsta; väga lihtne on interjööri ümber kujundada vastavalt tujule või trendidele.

Sobib erinevatesse ruumidesse

Peale selle, et viimistluste ja kombinatsiooni valik annab võimaluse luua erinevaid stiile, sobivad samad moodulid nii elutuppa, söögituppa kui ka magamistuppa. Valikuvõimalus klaasukse ja puitukse näol annab võimaluse kas peita või näidata. Elutuppa saab luua aluse televiisorile, lisades sahtleid ja riiuleid, leiavad koha ka kõik väiksemad esemed, millele raske kohta leida. Või siis luua juba suursugune lugemis- ja ajaveetmisnurgake suurema seinalahenduse näol.

Vitriinkapid sobivad erinevate esemete või lauanõude hoiupaigaks nii elu- kui ka söögitoas. Vitriinkapid on samuti kokku pandavad moodulitest, mida saab üksteise peale või kõrvale paigutada ja neist on väga lihtne koostada kombinatsioone nii elu-, söögi- kui ka lastetuppa või kontorisse.

Traditsioonilised materjalid

Skano Classicu mööbel on valmistatud moodsa tehnoloogia abil kvaliteetsest kase täispuidust, tislerikilbist ja vineerist. Kasepuit annab igale mööblitükile unikaalse struktuuri ja värvi.

Lihvitud pind toonitakse peitsimise abil, seejärel kaetakse pinnad kahekordse lakikihiga, mis muudab need vastupidavaks ning kergesti hooldatavaks.

Laialdased võimalused

Mööblisarja arendades on arvestatud klientide soove, seepärast pakutakse mööblile palju erinevaid kasutamisvõimalusi ja omadusi.

Välis- ja sisenurgaelemendid aitavad liigendada riiuleid seinalt seinale, et kasutada ruume võimalikult efektiivselt ning luua väljapaistvaid terviklahendusi.

Loodud on ka riiulimoodul, mis võimaldab ühendada sektsioone uste, akende ja muude avauste kohal. Uksepealsed riiulid annavad võimaluse katta kogu sein Skano Classicu riiulitega.

Vajadusel on võimalus tellida riiulimooduleid lukustatavate ustega. Raamaturiiulitega ühilduv suletav sekretärimoodul on ideaalne töökoht – sel juhul ei ole vajadust ka eraldi kirjutuslaua järele.

Töökohad

Skano Classicu mööblisari on rohkem kui riiulisüsteem ja raamatukogu. Peale algupäraste riiulite leiab kollektsioonist erinevaid kappe, kirjutuslaudu, toole, pöörlevaid riiuleid jpm.

Nii kodu- kui ka tööruumidesse sobivad kirjutus- ja arvutilauad, mida täiendavad ajastutruud toolid, kombineerituna sobivate kappidega, annavad võimaluse kujundada elegantse kabineti.

Ergonoomilise põhjaga kontoritoolid, nii käetugedega kui ka ilma, on mugavad ning sobivad Skano Classicu mööblistiiliga.

Rolly, Rotary, Rolly Max

Ratastel ning lihtsalt teisaldatav Rolly riiul sobib nii lugemisnurka, lambialuseks lauaks kui ka öökapiks või lillelauaks.

Pöörleval Rotary raamaturiiulil on 6,5 meetrit riiulipinda – parim kõigile neile, kes vajavad suurt hulka raamatuid käeulatuses.

Söögituba

Skano Classicu riiulimooduleid on ideaalne kasutada söögitoa vitriinidena, et paigutada oma serviis, klaasid või muud söögitoa aksessuaarid.

Skano Classicu mööblisarjas on viis erineva suuruse ja kujuga söögitoalauda – alates väikesest abilauast kuni suure ümara klapplauani. Kõik söögilauad on pikendatavad. Lisaks söögilaudadele kuuluvad söögitoa kollektsiooni sobivad toolid.

Kestvad väärtused

Villinki sarja näol on tegemist omanäolise kase täispuidust mööbliga, mida iseloomustab põhjamaine ilu, kestvus ja mitmekülgne kasutatavus.

Villinki tootmisel on silmas peetud keskkonnasõbralikku materjalikasutust, viimistledes kõik esemed veebaasil värvide ja peitsidega. Villinki valmib kasutades nii pikaajalisi käsitöömeistrite tislerioskusi kui ka tänapäeva tipptehnoloogiat, et saavutada ideaalne tulemus.

Lükandustega vitriine ja puitustega kapimooduleid saab kasutada vastavalt soovidele ja vajadustele – raamaturiiulina, erinevate kollektsioonide, dekoratiivesemete või lauanõude hoiupaigana. Mooduleid üksteise peale või kõrvale paigutades saab neist väga lihtsalt moodustada kombinatsioone nii elu-, söögi- kui ka lastetuppa või kontorisse.

Viimistlused

Skano moodulmööbli saate valida just teie ruumidesse sobivates värvitoonides ja ustega. Nagu näha allolevalt fotolt, on viimistluste valik väga lai.

Rohkelt inspiratsiooni leiab Skano Facebooki lehe fotogaleriist – Skano Furniture.

Info toodete kohta www.skano.com või meie kauplustest TALLINNAS, TARTUS ja PÄRNUS.

Skano moodulmööbel laseb kodu igal hetkel uuendada  
Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt