4. märts 1997 kell 22:00

Professionaalile mõeldud monitor

Multisync P1150 puhul väärtustab NEC eelkõige hea monitori ideaalset pilti. Sellest tulenevalt on uue monitori puhul ühendatud uus Diamondtron (trinitron) kineskoobitehnoloogia tavalisest suurema 21" monitoridiagonaaliga.

Lisaks standardsetele omadustele on Multisync P1150 puhul mitmed lisavõimalused monitoripildi korrigeerimiseks. Teise põlvkonna On-Screen-Managervõimaldab monitori esipaneeli kaudu kontrollida ja reguleerida kõike pildiga seostuvat -- suurust, positsiooni, AccuColor-parameetreid, valida menüü töökeel jne.

Kasutaja saab seadistada ka väga spetsiifilisi horisontaalseid ja vertikaalseid geomeetrilisi parameetreid. GlobalSynci tehnoloogia elimineerib Maa magnetvälja mõju ja tekitab sobivalt fokuseeritud selgepiirilise pildi. TCO'92 tervisekaitsestandarditele vastavalt on Multisync P1150-l OptiClear-pind, mis annab ühtlase pildi koos optimaalse heleduse, tumeduse ja värvideküllusega. Olles samuti ka ekraanifiltri eest, eemaldab ta suurema osa valguse peegeldusest monitoriekraanilt.

Tavalisest suurema monitoridiagonaaliga Multisync P1150 on mõeldud kasutamiseks eelkõige professionaalidele.

Hetkel kuum