Sadamas tänasest uus hotell

«Näeme oma külastajana individuaal- ja grupituriste, samuti ärireisijaid, keda iseloomustab säästlik eluviis,» ütles ExpressHotelli direktor Tiina Varamäe eile.

Uue hotelli omanikud on seadnud eesmärgiks saavutada aasta keskmiseks täituvuseks 66 protsenti. Suur osa tubadest on algavaks suveks juba välja müüdud. Hotellis on 166 tuba, mille hind on olenemata sellest, kas ööbijaid on üks või kaks, 850 krooni.

ExpressHotelli osaniku, Reval Hotelligrupi juhataja Andres Liinati sõnul on Tallinna hotelliturul veel ruumi just kahetärnihotellidele. ExpressHotelli valmimisel hakkab tema arvestuste kohaselt ka säästuklassi hotellikohti Eesti pealinnas küllalt saama.

Reval Hotelligrupp suurendab uue hotelli avamisega oma hotellitubade arvu Tallinnas 921ni. Keskklassi hotellidest kuuluvad gruppi hotellid Olümpia, Central ja Park, mis on Liinati hinnangul suunatud lisateenuseid vajavatele klientidele. «ExpressHotell on neile, kes soovivad leida kesklinnas turvalise ja mugava ööbimispaiga,» märkis ta. Järgmisena avab Reval Hotelligrupp uue hotelli Riias. «Meie huvi on suunatud heade keskklassi ja lihtsate säästuklassi hotellide rajamisele nii Balti kui ka Kesk- ja Ida-Euroopa koridori äripealinnades,» märkis Liinat.

Silja Line Eesti juhatuse esimehe Meelis Laido sõnul pole tõenäoline, et uus hotell laeval ööbijaid ära võtab. «Kes on õhtul meie kruiisilaeva tulnud, see pidutseb laevas ikka öö läbi ning läheb alles hommikul Tallinna peale,» selgitas ta.

ExpressHotelli omanik on Hansa Hotell OÜ, millest 66% kuulub E.L.L. Kinnisvarale ja 34% Reval Hotelligrupile. Hotelli haldamiseks on 12 aastaks sõlmitud juhtimisleping Reval Hotelligrupiga.

Hetkel kuum