Madli-Liis Parts • 2. juuni 1999 kell 22:00

Praktiline koolimööbel jõuab müüki

Maikuu tõi mööblipoodidesse mitu uut kontori- ja kodukomplekti, mida iseloomustavad varasemast suurem kasutamispaindlikkus ja kaasaegne disain.

TVMK hakkas tootma painutatud vineerist mahedates värvitoonides riiuleid, mida saab tänu funktsionaalsusele edukalt iseseisva kujunduselemendina kasutada. Ümarnurksetel riiulitel puudub tagasein.

Müügiedu saadab juba praegu Standardis Antri seerias valminud kodutöökohta, mis peaks oma kombineerimisvõimaluste ja kompaktsusega köitma ka väike- ning avatud kontorites mööblivahetust kavandavaid firmajuhte.

Kuna õppeasutustel, kel plaanis sügiseks sisustust uuendada, on viimane aeg mööblit valima hakata, on mööblitootjad mõelnud ka koolidele. Standard laiendas oma toodete sortimenti, tuues turule ergonoomilise ja funktsionaalse koolimööbli komplekti, mis jõuab müügile juuni esimestel nädalatel.

mai

TVMK uudistootena jõudis mööbli-kauplustesse magamistoakomplekt Sving (hind ca 25 000 krooni).

Mööblipoodidesse jõudis Eesti ainsa peeglitootja TVMK uus dekoratiivne peegliseeria, mille valmistamisel on kasutatud värvilist klaasi.

Kunstnik Jüri Ojaveril valmis TVMK ruumides ja nende materjale kasutades jalakujulist silda meenutav taies, mis kuulub Eesti ekspositsiooni 12. juunil avataval Veneetsia biennaalil.

1. mai

Thulema sõlmis lepingu Tartu ülikooli auditooriumide sisustamiseks.

4. mai

Thulema sõlmis lepingu Hansapanga peahoone restorani, kohviku ja baari sisustamiseks.

10. mai

Thulema sõlmis lepingu uudisteagentuuri ETA uute bürooruumide ning kodakondsus- ja migratsiooniameti Mäekalda büroo sisustamiseks.

11.--17. mai

TVMK osales Kölnis kontaktmessil Interzum, eksponeerides liimitud ja painutatud toodete detaile.

15. mai

Standardil valmis Antri seerias kodutöökoht, mis sobib ka avatud kontoritele.

16. mai

Thulema lõpetas Tallinnas ExpressHotelli ja Metropoli hotelli sisustamise.

17. mai

Tallinnas kunstihoone galeriis tutvustati Eesti kunstiakadeemia disainistuudio ja Thulema ühisprojekti teemal «Väikekontor». Lahendusi saab vaadata Thulema uues salongis.

17.--20. mai

TVMK tutvustas Tallinnas Linnagaleriis uut toodet -- painutatud vineerist riiuleid (seeriad Pin ja Mill), mille autor on Maile Grünberg.

21. mai

Thulema lõpetas Helsingi linnavalitsuse sekretäri töökoha sisustamise.

24. mai

Standardil valmis kooliauditooriumi ergonoomilise mööbli projekt. Toode tuleb müügile juunis.

28. mai

Tallinnas Pärnu mnt 158 avati Thulema uus salong. Tseremoonial katsetati büroomööbli vastupidavust.

Hetkel kuum