Microsoft, Hewlett Packard ja APC tutvustavad täna IT-lahendusi

Inno Tähismaa 26. veebruar 2001, 10:07

Täna 26. veebruaril kell 13.00-17.10 toimub hotelli Olümpia konverentsikeskuses arvuti- ja tarkvaratootjate Microsoft, Hewlett Packard ja APC ühisseminar tutvustamaks väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele sobivaid uudseid lahendusi IT vallas, teatas seminari korraldaja.

Seminari peatähelepanu all on Microsofti BackOffice Small Business Server 2000, Hewlett Packardi NetServers`id ja firma APC UPS süsteemid.

Microsofti Small Business Server 2000 on turul alates käesoleva aasta veebruarist. See on mõeldud eelkõige väikefirmadele, kelle arvutipark koosneb kuni viiekümnest masinast.

Small Business Server on tarkvaraprogramm, mis pakub kasutajatele senisest enam võimalusi nii oma ettevõtte internetiseerimises kui ka kliendisuhete haldamisel ning töötajate produktiivsuse tõstmisel. Tarkvara sisaldab programme Microsoft Windows® 2000 Server ning sellele baseeruvaid elektronposti lahendusi, faksi, andmebaasi ning turvalist ja jagatavat ligipääsu internetile.

Maailma juhtivaid arvuti- ja esitluslahenduste teenuste pakkujaid Hewlett Packard tutvustab seminaril erinevaid väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele sobivaid servereid, muu hulgas HP NetServer E800, LH3000, LP1000r jm. Kuna need serverid suudavad end ise töö käigus testida ja vastavalt vajadusele korrigeerida, sobivad nad suurepäraselt firmadele, kus majasisene IT tugi on minimaalne või puudub üldse.

APC (American Power Conversion) asutati aastal 1981 ning praeguseks on firma tõusnud juhtivaks vooluvarustushäirete vastu kaitseva riist- ja tarkvara tootjaks maailmas. APC koostööparneriteks on enamus IT valdkonna juhtivaid ettevõtteid nagu Microsoft, Hewlett Packard, Dell, IBM, Cisco, Intel jpt.

1975. aastal asutatud Microsoft on maailmaturu liider personaalarvutite tarkvara tootmises.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing