Olari Taali järgmine missioon on Res Publica

15. juuni 2001, 14:52

Joogikontsernist ASist Ösel lahkunud Olari Taal peab oma järgmiseks missiooniks aidata Eesti vanimal järjepidevalt tegutseval poliitilisel ühendusel Res Publical üles ehitada üleriigilist poliitilist organisatsiooni.

?Kavatsen Res Publicat aidata nõu ja jõuga,? ei soovinud Taal oma tegevust siiski täpsustada.

Taali nägemuse kohaselt peaks Res Publicast saama poliitikamaastikul uue põlvkonna erakond, mis sunniks muutma ka teisi erakondi. ?Nii nagu Hansapank oli uue põlvkonna pank, mis muutis kogu pangamaastikku,? võrdles Taal.

Kuigi Taal kinnitas, et tal ei ole piisavat kujutlusvõimet nägemas ennast sukelduma poliitikasse, ei välista ta, et tõenäoliselt sügisel astub ta Res Publica liikmeks.

Res Publica peasekretäri Tõnis Konsi sõnul on Olari Taal sekkunud arutellu, milline võiks uue poliitilise organisatsiooni struktuur olla. ?Taalist on olnud suur abi ka näiteks kontaktide leidmisel Läänemaa, Saaremaa ja Lõuna-Eesti
omavalitsusjuhtidega, ettevõtjatega ja haridustöötajatega,? rääkis Kons.

ASi Öseli juhatuse esimehe kohalt vabastati Olari Taal eile. ?Mulle ei sobi elukorralduslikult hakata käima tööl Tartus, kuhu Öseli juhtimine üle viiakse,? põhjendas Taal Öselist lahkumist.

Taali kinnitusel kavatseb ta sügisel hakata tõsisemalt tegelema ka investeerimisega läbi talle kuuluva ASi Egera.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing