Tallinna abilinnapea Rein Lang ning linna spordiameti juhataja Tarmo Valgepea klaarivad spordiraha jagamisest tekkinud erimeelsusi.
Lang tunnistas, et spordi- ja noorsooametiga on palju probleeme, kirjutab Eesti Päevaleht. ?Meil pole eriarvamusi strateegilistes küsimustes, kuid lahkhelid haldussuutlikkuse vallas on üsna suured,? lausus ta.
Seda, et ta oli oodanud Valgepealt eile õhtuks lahkumisavaldust, Lang eitas. ?Mul ei ole mingit põhjust temalt seda oodata,? märkis abilinnapea.
Langi sõnul tuleb linnaeelarvest 158 miljonit krooni saavas spordiametis teha palju muudatusi, et seda tugevdada. ?On raske, kui on liiga palju vääriti mõistmist,? lausus ta.
Kinnitamata andmetel ei toeta Valgepea linna kaheksa jäähalli ehitamist, mis on Langi erakonnakaaslase ja hokiliidu presidendi Priit Vilba suurprojekt. Lang seda ei kinnitanud.
Valgepealt ei õnnestunud Eesti Päevalehel eile õhtul kommentaari saada.
Seotud lood

5% aastaintress ja kord kvartalis intressimakse: võlakirju saab märkida kuni 30. maini