29. oktoober 2003 kell 13:10

Eesti ISIC pälvis kuldkaardi tiitli

Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) üliõpilaspilet ISIC pälvis Amsterdamis oma mulluste müügi- ja arendustulemuste eest kuldkaardi tiitli.

Rahvusvahelise ISIC kaardi müügi- ja arendustulemusi hindas Amsterdamis asuv ISICu peakontor, kes leidis tulemused olevat 102 üliõpilaskaardi arvestuses teise koha väärilised. Teisele kohale vastab ISICu kuldkaardi tiitel.

See on meie jaoks väga hea tulemus, kommenteeris EÜLi ISIC valdkonna tegevjuht Lauri Teder. ?Õnneks ei saa me loorberitele lesima jääda, sest esimene koht on veel hõivamata.?

Sajast võimalikust punktist kogus Eesti seitsekümmend. Maksimumpunktid sai siinne ISIC turuhõivamise eest. Silma paistis, et Eesti müüb lisaks tudengite ISICule väga edukalt ka õpilaste ISIC Scholar ja õpetajate ITIC Teacher kaarti. Samuti hindas komisjon kõrgelt ISICu müügitulemusi ja sihtrühma teadlikkust.

Mullu kasvas ISICu müük Eestis 70%.

Oktoobri seisuga on sel aastal Eestis müüdud üle 25 000 ISIC Student ja ISIC Scholar kaarti. ITIC Teacherit on müüdud 6000 kaarti. Hetkel annab ISIC kaart Eestis üle 500 soodustuse.

Esikoha võitis tänavu Tsehhi kaart GTS Internatsional, kes saavutas autasu innovaatilisuse eest. Üheks uuenduseks on näiteks, et kaardi omanik saab soodustustest infot tellida SMSi teel.

Hetkel kuum