5. juuli 2005 kell 11:17

Estonian Air hakkab Domina ning Marhaba kliente Egiptusesse lennutama

Estonian Air alustab sügisest koostööd reisikorraldajate Domina World Traveli ja Marhaba Toursiga lennutamaks reisijaid Egiptusesse Sharm El Sheiki kuurortisse.

Estonian Airi kommertsala asepresident Mart Relve ütles pressiteates, et regulaarsete otselendude alustamine Egiptusesse on suur samm edasi klientide reisimugavuse parandamisel. Estonian Airil on hea meel, et lisaks igapäevastele liinilendudele saab lennufirma pakkuda ka eestikeelse teenindusega puhkuselende. 'Puhkusereisijate arv Eestis on paari aastaga hüppeliselt kasvanud ning Estonian Airi tegevuse laienemine selles valdkonnas on protsessi igati loomulik jätk,' ütles Relve.

Domina World Traveli turundusjuhi Liis Vilde sõnul usutakse, et Estonian Airi teenus on stabiilsem, teenindus parem ning ettevõte paindlikum. Selle valikuga soovitakse tõsta teenuse kvaliteeti veelgi, seda enam, et Egiptus on eestlaste seas endiselt väga populaarne reisisihtkoht, rääkis Vilde. Aastatel 2001-2005 on Domina kaudu Egiptuses puhkamas käinud enam kui 25 000 puhkajat.

Marhaba Toursi tegevdirektor Margit Rebane-Pent ütles, et võimalus pakkuda oma klientidele Estonian Airi näol koduse ning emakeelse teenindusega lennufirma teenuseid on kindlasti hea uudis kõigile firma klientidele. ?Usun, et see loob meile tiheda konkurentsiga puhkusereiside turul algaval hooajal selge konkurentsieelise ja kliendid võidavad sisuliselt terve päeva? lisas Rebane-Pent. Alates 2003. aasta sügisest on Marhaba Egiptusesse lennutanud enam kui 9000 puhkajat.

Uus ja paindlik lennugraafik toob kaasa ka lisaks 7- ja 14-päevastele pakettidele ka 10 päeva pikkused puhkusereisid Sharm el Sheikhi.

Otsereisidega Egiptusesse alustab Estonian Air 29. septembril. Sügis-talvine hooaeg kestab aprilli lõpuni ning lennud toimuvad neljapäeval, laupäeval ja pühapäeval. Laupäeval lendamiseks on leping sõlmitud Domina ja Estonian Airi vahel, neljapäeval ja pühapäeval jagavad lennukit Domina ning Marhaba Toursi kliendid.

Hetkel kuum