Spaa valmib Kambjas varem kui Tartus

04. detsember 2006, 10:19

Tartus pole Emajõe kaldale kavandatud suure
spaa ehitamiseks veel koppagi maasse löödud, Kambjas aga võib veemõnudega
lõõgastavat puhkust nautida juba tuleval kevadel.

«Restoran, hotell, spaa,» loetles kinnisvarafirma AS Kindlus Grupp projektijuht Stanislav Vammus Kambja külje all kümmekond aastat tondilossidena seisnud kahe hoone peatset sisu, kirjutas Tartu Postimees.

Hotelli esimesele korrusele tehakse konverentsisaal, kokku 32 voodikohaga toad seatakse sisse teisel ja kolmandal korrusel. Suuremat mugavust soovivatele klientidele tuleb kolmandale korrusele neli sviiti. Kõigis tubades on duširuum ja tualett, teler ning traadita internet.

Praeguse kava järgi saab hotellis ööbida 450-500 krooni eest. Spaa hindadest on veel vara rääkida. «Aga kindel on, et hotelli külalistele on spaa odavam,» ütles Vammus.

Kui palju kogu puhkekeskuse rajamine maksma läheb, ei tahtnud Vammus öelda. «Ehitamine kallineb iga päevaga ja meil pole seal veel kõik tööd tehtud,» põhjendas ta. Lisaks ehitab Kindlus Grupp kevadel samasse grillikoja, kus võib puhkepäevadel ka kontserte teha.

«Sel kuul hakkame mõlemas hoones kindlasti sisetöid tegema ja kui kõik läheb plaani järgi, siis avame keskuse märtsis-aprillis,» kinnitas Vammus.

Tartumaal on praegu 13 hotelli, neist 12 asub Tartus. Spaasid pole maakonnas seni ühtegi. Tartu ärimeeste OÜ Kvintett Kinnisvara valmistab ette suure hotelli ja spaa ehitamist Emajõe kaldale Ankru baari kõrvale. Hoone arhitektuurikonkursi võitja on teada, varsti algab projekteerimine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. December 2006, 10:12
Otsi:

Ava täpsem otsing