18. veebruar 2007 kell 13:33

Gigantide heitlust jälgis 156 000 televaatajat

Isamaa ja Res Publica Liidu peaministrikandidaadi Mart Laari ja Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare televäitlust vaatas esialgsetel andmetel iga kolmas neljapäeva õhtul teleri ees olnud Eesti elanik.

Kella poole kaheksa ja kaheksa vahel vaatas IRL-i andmetel telerit kokku 500 000 eestimaalast, kellest Savisaare-Laari saate esimest kolmandikku jälgis 137 000 inimest, teist kolmandikku 156 000 ja saate viimast kolmandikku 138 000 inimest.

"Saab näha, kui palju publikut telerite ette järgmiseks väitluseks koguneb, sest siis on teema hoopis haaravam - palgareform ja Eesti prioriteedid," ütles Mart Laar oma veebipäevikus saadet hinnates.

"Esimese saate eesmärk oli täita soov, mida me mõlemad jagasime, et selles valimiskampaanias räägitaks rohkem lahti nende otsustuste sisu, mis valimistel valijate häältega kinnituse saavad," kirjutab Savisaar oma blogis saadet kommenteerides.

22. veebruari õhtul väitlevad Laar ja Savisaar õhukese riigi kontseptsiooni üle, 1. märtsil on arutelu keskmes riigikaitseküsimused.

Hetkel kuum