Komöödiateatrilt elu parim puhkus

Ülle Hallik 08. juuni 2007, 00:00

Lugu iseenesest on lihtne, nagu stiilsete inglise komöödiate puhul alati.

Kaks paari saabuvad ühte Portugali rendivillasse, kusjuures mõlemad peavad teisi teenijateks ja kohtlevad vastavalt.

Pingeid püüab maandada kohalik administraator, kuid siis hakkavad üksteise järel saabuma üllatuskülalised ja olukord muutub paaniliseks.

Naljakate situatsioonide virrvarr pöörleb täie hooga kuni ootamatu lõpplahenduseni. "Nalja on nabani," lubas Komöödiateatri juht Hannes Villemson.

Teatrijuhi hinnangul tullakse seekord välja esinduslikuma koosseisuga kui kunagi varem: Merle Palmiste, Madis Milling, Henrik Normann, Ines Aru, Raivo Rüütel, Liisa Aibel, Rednar Annus ja Kati Jägel. Infarkti üle elanud Raivo Rüütli asemel mängib esialgu Ago-Endrik Kerge.

Algselt pidi osalema ka varalahkunud Dan Põldroos, kuid tema rolli võttis üle Henrik Normann, kelle asemele asus omakorda Madis Milling.

"Normann polegi vist varem nii suures rollis laval olnud," leidis Hannes Villemson vastuseks küsimusele, kes võiks olla trupi suurim üllataja.

Peale tema on huvitava rolli loonud lavastaja Ago-Endrik Kerge, kes haigestunud Raivo Rüütli rolli nädalaga selgeks õppis.

Tähelepanuväärne on ehk seegi, et "Elu parim puhkus" on esimene kord pärast Maie ja Valduri saagat, mil Milling ja Normann taas ühes etenduses üles astuvad.

Ines Aru on aga oma sõiduvees ning rollis, mis talle suurepäraselt istub. Hannes Villemsonil oli hea meel, et juba soliidsesse ikka jõudnud näitlejanna nõustus kurnavas tuurietenduses kaasa tegema.

Kui ülejäänud nimed ei vaja Villemsoni hinnangul kommentaare, siis Kati Jägel on juba mõnda aega Normanni partner tema tele-show's.

Hannes Villemsoni sõnul on trupp aldis improvisatsioonidele ning lavastus kasvab ja muutub iga etendusega järjest paremaks. "See on elav teater," möönis ta kokkuvõtteks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:47
    Otsi:

    Ava täpsem otsing