EAS alustab kampaaniaga 'Puhka Eestis'

ÄP 15. veebruar 2008, 00:00

Põhjalikult uuenenud portaal aadressil www.puhkaeestis.ee on suurim siseturismialaseid puhkevõimalusi koondav veebikeskkond Eestis. Äsja alanud EASi kevad-talvise kampaania käigus tutvustavad selle kaudu oma tegevust üle 65 Eesti turismiettevõtte, huvilised saavad endale sobiva puhkusepaketi valida enam kui 100 pakkumise seast. Värskeid ideid Eesti-siseseks puhkuseks saab otsida piirkondade ja ettevõtete lõikes, kõik pakkumised on nii eesti kui ka vene keeles.

EASi turismiarenduskeskuse poolt neljandat aastat korraldatava kevad-talvise kampaania eesmärk on tutvustada Eesti elanikele kodumaiseid puhkamisvõimalusi ning aidata siinsetel turismiettevõtjatel uusi kliente leida.

"Aasta-aastalt aina populaarsemaks muutuvate seminarivõimaluste, spaapakettide ja loodusretkede kõrval leiab portaalist pakkumisi näiteks hülgevaatluseks, räätsa- ja tõukekelgumatkaks, foto- või vibujahiks," kommenteeris EASi turismiarenduskeskuse arenduskonsultant Juhan Anupõld. Samuti saab oma puhkust vürtsitada näiteks sepatöö tegemise ja ATV-matkade või koos perega koduloomaaia külastamisega.

"Tihti pole Eesti inimesed kodumaistest puhkamisvõimalustest lihtsalt piisavalt teadlikud. Nad pingutavad ja koguvad raha, et reisida välismaale, samas kui väiksema väljamineku eest ning sama seiklusrikkalt või lõõgastavalt saaks puhata kodumaal."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:52

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing