Hein: Olympicu kahjum pigem raamatupidamislik

02. märts 2009, 17:10

Kosmosehuviline internetiärimees ja
Olympicu aktsiate omanik Raivo Hein leiab, et Olympicu kahjum on pigem tulnud
varade allahindamisest ja loodetavasti jääb see üheks viimaseks kukkumiseks.

„Arvasin, et kui ajad viletsad, siis inimesed mängivad rohkem oma raha maha, aga tuleb välja, et niipidi see asi ei ole. Ju siis pole seda raha, mida maha mängida. Selles mõttes on ajad aktsionärile nukrad,“ kommenteeris Hein Olympicu suurt kahjumit IV kvartalis.

Investor väga tõhusaks ettevõtte käitumist info jagamisel investoritega ei pea. „See ei ole väga viisakas. Viisakad firmad annavad ka hoiatusi ette. Ja vaevalt, et ettevõtte juhtkond nagu peata kari ringi liigub ja ei tea, mis ettevõttes toimub,“ kommenteeris Hein Olympicu varasemat vaikimist halbadest tulemustest.

Väga pessimistlikult siiski ettevõtja Olympic Entertainment Groupi seisu ei näe.

„Olen nõus Andri Avilaga, et see kahjum on rohkem raamatupidamislik, rahavooge see väga ei mõjuta. Selles mõttes on see aus ja viisakas tegevus, kahjum tuleb ju kirja panna. Tuleb see amps vastu võtta. Kui valuutakursid iga päev ei muutu, siis ei saa sellest tulla suuremat kukkumist,“ oli Hein optimistlik.

Hein on seadnud oma plaanid börsil pikaajalisele investorile kohaselt.

„Jään rahulikult hoidma edasi aktsiaid ega tõtta likvideeri oma osalust,“ märkis Hein, kes enda sõnul kasiino-operaatori aktsiaid sugugi kõige kallima hinna pealt pole soetanud, vaid alles hiljuti ca 10 krooni pealt. „Mida rohkem tõmbled, seda rohkem kaotad,“ ütles ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. March 2009, 07:06
Otsi:

Ava täpsem otsing