Ave Lepik • 18. juuli 2013
Jaga lugu:

Hilton Tallinn avab uksed 2016. aastal

Tallinna Hiltoni hotellis tuleb 202 numbrituba ja sviiti, lisaks konverentsisaal, spordikeskus, sisebasseiniga SPA ning väliterrass, teatas Hilton Worldwide. Hotellis on ka ööpäev läbi avatud restoran koos baariga.

„Hilton Worldwide on juba peaaegu 60 aastat Euroopas tegutsenud ning meil hea meel teatada, et laieneme ka Baltikumi,“ ütles Hilton Worldwide asepresident ning Euroopa ja Aafrika projektide juht Patrick Fitzgibbon. Hotell avab külastajatele uksed 2016. aastal.

“Conrad Hilton avas Euroopas esimesed hotellid juba 1950ndatel aastatel, tuues Ameerikas juba legendaarseks saanud brändi ka kaugematesse sihtkohtadesse. Tänaseks oleme asutanud 152 Hilton Hotels & Resorti ning laieneme jätkuvalt,” ütles Hilton Hotel & Resorts ülemaailmne juht Rob Palleschi.

Hilton Worldwide on oma 250 tegutseva ning 130 valmiva hotelliga suurima võrgustikuga majutusettevõte Euroopas. Sel aastal kasvab Hilton kahe hotelli võrra Berliinis, lisaks luuakse uus hotell Istanbuli ja Jeruusalemma.

Täna teatasid Hilton Worldwide ja Fortuna Travel OÜ (Olympic Entertainment Groupi tütarfirma) operaatorlepingu sõlmimisest ja Hiltoni viie tärni hotelli ehitamisest Tallinna.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum