Rivo Sarapik • 1. november 2013 • 1 min
Jaga lugu:

Pisima maakonna pereärid

Eesti väikseim maakond Hiiumaa üllatab perefirmade rohkusega. Selles maakonnas võitis pereäri ainsana ka maakondliku ettevõtete pingerea.

Perefirmad Äripäeva Hiiumaa TOPis (number näitab kohta Hiiumaa TOPis. Tabelis on välja toodud ettevõtted, mille omanikud ja juhatus on pereliikmed)

1. EstPak Plastik AS -  plastitööstus. Omanikud Enno ja Marek Harjak9. Adoranna OÜ - põllumajandus. Omanikud Erki, Tõnu ja Sirje Kaptein10. Käärapoisid Toimetavad OÜ - ehitus. Omanikud Hannelore ja Alar Kääramees11. M ja P Nurst AS - tootmine. Omanikud Mati ja Moonika Nurs17. Anvat Ehitus OÜ - ehitus. Omanikud Tuuli ja Andres Jerešin20. Liisbet Tukat OÜ - tootmine. Omanikud  Hannele ja Olev Tukk23. Hiiumaa Agro OÜ - põllumajandus. Omanikud  Hanneli ja Sulev Matto28. Velunka OÜ - ehitus. Omanikud Vello ja Uno Kaevats36. I V Elektritööd OÜ - ehitus. Omanikud Jüri ja Karin Vals50. B-plast AS - plastitööstus. Omanikud Siimo, Koit ja Kalle Sedrik53. Relle Autokaubad OÜ - jaekaubandus. Omanikud Mart, Mihkel ja Aide Eller68. LeVa AS - ehitus. Omanikud Lembit ja Kaja Vainumäe70. Leesla OÜ - metsamajandus. Omanikud Valdis ja Juta Laid72. Aadupoisid OÜ - toitlustus. Omanikud Marti ja Marko Tisler90. DAGOpen OÜ - projekteerimine. Omanikud Virve, Jaan ja Jüri-Karl Kuusemets

Miks on hea pereäri ajada, kui palju perefirmasid tegutseb Eesti suuremates maakondades ja kui edukad nad maakondlikes pingeridades olid, loe tänasest Äripäeva paberlehest.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt