Indrek Kald • 12. juuni 2014
Jaga lugu:

ZeroTurnaround tõi turule oma kolmanda toote

Tarkvararendajaile produktiivsustööriistu väljatöötav ZeroTurnaround teatas täna Tallinnas konverentsil oma kolmanda toote turuküpseks saamisest.

"Olen väga põnevil XRebeli pärast, sest me lahendame suurt probleemi lihtsa ja innovatiivse tootega. Esimesed kasutajad on juba tootesse armunud. Meil on olnud üle 500 beetakasutaja ja tagasiside on olnud, et enamus soovivad toodet juba osta," sõnas ZeroTurnaroundi asutaja ja juht Jevgeni Kabanov.

XRebel lubab Java arendajail ennetada ja lahendada probleeme arenduse faasis. See võimaldab saada pidevat tagasisidet oma arendatava süsteemi kohta ja seeläbi seda parendada, teatas ZeroTurnaround.

Esimeste klientide tagasiside on ettevõtte kinnitusel olnud ülemäära positiivne. "Leidsime palju rakenduse puudujääke XRebeliga. Varem me oleksime nendest probleemidest teada saanud väga palju hiljem, aga nüüd näeme neid probleeme kohe, kui nad tekivad," ütles Soome firma Elbit Oy tehnikajuht Petri Tuomaala, XRebeli esimesi kliente.

Vaatamata sellele, et XRebel kuulutati ametlikult välja täna, on see olnud müügis mõni nädal beetakasutaja allahindlusega.

"Meil on üle 35 000 JRebeli kasutaja ja me ootame sarnast kiiret kasutuselevõttu XRebelist, mis on järjekordne tööriist, mis aitab arendajatel kirjutada paremat ja kiiremat koodi. Me hakkasime võtma vastu XRebeli müügisoove testperioodil, sest klientidelt tuli tugev soov juba soetada tööriist beetafaasis," ütles ZeroTurnaroundi turundusdirektor Debbie Moynihan.

ZeroTurnaround sai alguse 2007. aastal, kui toonases Webmedias töötanud Jevgeni Kabanov ja Toomas Römer lõid tehnoloogia, mis aitab Java arendajail kiiremini programmeerida ning kirjutatud koodi kasutusse võtta.

Ettevõtte lipulaev JRebel võimaldab koodimuutusi koheselt näha ning hoida ühel programmeerijal aastas kokku 4-6 nädalat tööaega. Kolme aasta eest alustati ka süsteemihalduritele mõeldud toote LiveRebel müüki.

140 töötajaga ZeroTurnaroundi tuntumate klientide seas on eBay, Disney, HP, IBM, Lufthansa, Oracle ja USA Föderaalreserv.

Jaga lugu:
Hetkel kuum