Eliisa Matsalu • 12. september 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Veskimägi: jätkan töötajate tõttu

Üks oluline põhjus Eleringis jätkamiseks on ettevõtte head töötajad, ütles juhatuse esimees Taavi Veskimägi, kelle volitusi pikendas nõukogu täna viie aasta võrra.

Juhatuse esimehe sõnul on professionaalne ja kõrgelt motiveeritud meeskond Eleringi peamine kapital, millele saab rajada eelnevalt nimetatud eesmärkide saavutamise.

Reedel kogunenud Eleringi nõukogu valis uue esimeheks Kajar Lemberi ning pikendas juhatuse esimehe Taavi Veskimägi volitusi järgmiseks viieks aastaks.

Veskimägi lisas, et üheks põhjuseks, miks ta juhatuse esimeheks kandideeris, on ka soov luua Eestis ühtne sõltumatu elektri- ja gaasisüsteemihaldur, mille nimel on ta töötanud 2007. aastast saati.

Eleringi juht ütles, et tema arvates on Eesti tarbijate energiavarustuskindlus parimal moel tagatud läbi paljude turuosalistega konkurentsipõhise elektri- ja gaasituru loomise. „Iseseisev süsteemihaldur on nimetatud eesmärgi saavutamise üks olulisemaid eeldusi ja peab olema turgude arengu vedaja. Ja selles osas  on veel palju teha elektrituru arendamisel, rääkimata gaasiturust,“ rääkis ta.

Uuel ametiajal pakub Veskimäe sõnul talle kindlasti väljakutset Baltimaade elektrisüsteemi Mandri-Euroopa sagedusalaga sünkroontöö ettevalmistamine koos vajalike investeeringutega.

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt