Elering pikendas Veskimägi volitusi

1321-aripaev 12. september 2014, 11:08

Eleringi nõukogu pikendas senise juhatuse esimehe Taavi Veskimägi volitusi järgmiseks viieks aastaks ja valis uue nõukogu esimehe.

Eleringi juhatuse teiste liikmete nimetamist arutab nõukogu järgmisel koosolekul, edastas ettevõte pressiteates.

Veskimägi sõnul jätkub Eleringi jaoks tõsiseid väljakutseid järgnevateks aastateks, olgu nendeks ühise elektri- ja gaasisüsteemihalduri loomine, Balti riikide sünkroontöö ettevalmistamine Mandri-Euroopa elektrisüsteemiga või Eesti energiaturgude täielik integreerimine Euroopa ühtse siseturuga.

Ettevõtte nõukogu valis uueks nõukogu esimeheks Kajar Lemberi. Tema kõrval kuuluvad Eleringi nõukokku Heiki Tammoja, Tarmo Mänd, Thomas Auväärt ja Timo Tatar.

Ettevõtja ja poliitikuna tegutsenud Lember töötab alates 2013. aastast Tartu linna rahandus- ja ettevõtlusvaldkonna abilinnapeana, enne seda oli ta aastatel 2011-2013 riigikogu liige. Lember on kuulunud mitme sihtasutuse ja äriühingu juhtorganitesse ning asutanud 2010. aastal eraettevõtjana Lõuna-Eestis Vudila mängumaa.

Lemberi sõnul on ettevõtte ülesanne lisaks varustuskindluse ja kõigile elektrituru osapooltele võrdsete võimaluste tagamisele teha strateegilise tähtsusega investeeringuid, pidades efektiivsuse kõrval silmas kogu Eesti sotsiaalmajanduslikke arenguid ning vajadusi.

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    12. September 2014, 11:08
    Otsi:

    Ava täpsem otsing