Koit Brinkmann • 28. august 2015 kell 9:23

Allan Kiil visatakse Reformist välja

Allan Kiil visatakse Reformierakonnast välja.  Foto: Julia-Maria Linna

Mitme miljoni euro suuruse altkäemaksukahtlusega kuni kuueks kuuks vahi alla võetud Tallinna Sadama juhatuse liige Allan Kiil arvatakse Reformierakonnast välja.

„Erakonna juhatusele on laekunud ettepanek Allan Kiili väljaarvamiseks, väga suure tõenäosusega ta järgmisel juhatusel koosolekul ka erakonnast välja arvatakse,“ sõnas Reformierakonna pressiesindaja Silver Pukk.

Kiil liitus Reformierakonnaga 2003. aastal, enne seda oli ta sotside erakonnas. Kiil on olnud aastate eest ka Harku valla volikogu esimees.

2007. aasta valimiste aegu peetud blogis on Kiil enda kohta kirjutanud nii:

Kiil on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi kehakultuuri erialal. Elu on toonud talle ette erinevaid tegemisi, mis on vajanud sisulist ja loomingulist lähenemist ning mõnikord on alternatiivide vahel valiku tegemine raske. See on nõudnud palju õppimist ja arenemist ka temalt endalt.

Allan on veendunud, et on teinud õigeid valikuid. Ta on rahulik, kaalutlev ja otsustusvõimeline mees, kellele meeldivad kiired, kuid argumenteeritud otsused.

Allanil on neli last ja kaks lapselast. Ta tunneb, et võib igal hetkel kindel olla oma perekonna, lähedaste ja sõprade toetusele. 

Oma puhkuse veedab ta alati aktiivselt tegeledes hobidega - ujumise ja merendusega. Endised tippsportlased tunnevad ikka uhkust oma sportlike saavutuste üle (Allan on mitmekordne Eesti meister ujumises perioodil 1983-1991). Nii ka tema.

Uhke on ta ka Tallinna Sadama saavutuste üle tema ametisoleku ajal.

Allanile meeldib Eestis elada - töö ja puhkus on siin tasakaalus, linnad ja loodus samuti.

Hetkel kuum