Enics laiendas 5 miljoniga Elva tehast

Enicsi juht Jaanus Aal  Foto: Raul Mee

Enam kui 650 töötajaga tööstuselektroonikatootja Enics Eesti investeeris enda Elva tehase laiendusse 5 miljonit eurot ning plaanib uutesse seadmetesse raha panna ka edaspidi.

Tehase laienduse avas Enics täna ning selle ehitamiseks ja uute seadmete sisustamiseks raha läkski. Järgnevatel aastatel on plaanis investeerimist uutesse seadmetesse jätkata, kinnitas firma pressiteates.

„Automatiseerimine muudab meie tööprotsesse oluliselt efektiivsemaks, mistõttu võin julgelt väita, et oleme maailma mastaabis oma valdkonna tipptegijad,“ oli Elva tehase juht Jaanus Aal pressiteate vahendusel enesekindel. Firma on Elva tehast laiendanud ka varem, see on neljas sarnane investeering.

Aal rääkis, et Enicsi Elva tehase eesmärk on kasvada ning seetõttu loob firma järgnevate aastate jooksul uusi töökohti, eriti kvalifitseeritud elektroonika ja tootmisala spetsialistidele.

Enicsi Elva tehas teenindab rahvusvahelisi kliente ning on Lõuna-Eesti üks suuremaid tööandjaid. Šveitsist pärit Enicsi kontserni kuulub hulk tehaseid nii Euroopas kui Aasias.

Hetkel kuum