Ühtviisi paraja põntsu on tänavusele teravilja- ja kartulisaagile pannud nii pikalt pidama jäänud põud kui ka ülekäte läinud metsloomad.

- Metskits Pärnu linnas
- Foto: Urmas Luik, Pärnu Postimees/Scanpix
Köögivilja- ja kartulikasvataja Guido Lindmäe sõnul on tänavu üleüldises plaanis tööd rohkem ning saagikus samas poole väiksem kui tavaliselt, kirjutas
Saarte Hääl.
Teravilja- ja kartulikasvatusega tegeleva Aarne Põri ütleb, et kõik teavad, et saaki sisuliselt ei ole. “Nii vähe, kui vanajumal anda saab, nii vähe annabki,” ütles Põri, kelle sõnul seisab eriti keeruline aeg ees loomakasvatajatel.
Põua kõrval on parajaks nuhtluseks ka hirved ja metskitsed, kes tekitavad Põri sõnul põllumeestele Saaremaal hulgaliselt kahju.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Loe pikemalt
Saarte Häälest.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!