Aidu tuulepargi ümber käinud kohtuvaidluste eest riigile 124 miljoni eurose arve esitanud vendadele Sõnajalgadele vastas justiitsministeerium, et kahjude hüvitamise taotlust tuleb täiendada ja Tootsi tuulepark Aidu tuulepargi vastu kauplemist seaduse järgi teha ei saa.

- Ministeeriumi silt Tõnismäel.
- Foto: Erik Prozes
"Teie pöördumine sisaldab väidetava kahju üldist arvestust, mille pinnalt ei ole meil võimalik sisuliselt hinnata kahju suurust ega selle kujunemist, ka ei anna me etteruttavalt hinnangut viidatud kahju tekkimise õiguslikule alusele," kirjutas justiitsministeeriumi asekantsler Viljar Peep Andres Sõnajala Aidu tuulepargi aadressil. "Esitada tuleb konkreetne tahteavaldus kahju hüvitamiseks ja tõendid ning muu asjakohane teave kahju kohta," lisas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui Fotografiska juht Margit Aasmäe Peugeot E-3008 rooli istus ja mootori käivitas, hämmastas teda vaikus salongis. Ent edasi asus vaikus juba enda eest kõnelema.